Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Prawiednikach

Kochani,

nazywam się Magdalena Koczy-Ścibura i wychodzę do Was z prośbą o wsparcie dla moich rodziców Danuty i Mirosława Koczy.

Wieczorem 7 maja 2023 roku w ich domu doszło do pożaru, który wyrządził ogromne zniszczenia w budynku. Ogień pojawił się na poddaszu, ale rozprzestrzenił się w bardzo szybkim tempie. Aby rodzice mogli prowadzić w nim godny byt koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego oraz generalny remont pomieszczeń mieszkalnych.

Dom, który zniszczył żywioł jest dla moich rodziców miejscem na ziemi. Mieszkali w nim od wielu lat i mają z nim ogrom wspomnień. Chociaż wszyscy zrobimy co będzie w naszej mocy, aby jak najszybciej naprawić szkody, to każde wparcie będzie miało ogromne znacznie. Koszta wiążące się z odbudową domu będą bardzo wysokie.

Dlatego będziemy bardzo wdzięczni ludziom o złotych sercach za okazaną pomoc w tak trudnej sytuacji. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Kuba
 
20,00 zł
KKS Wiara Łęczna
 
1200,00 zł
Zobacz więcej
KKS Wiara Łęczna
 
1200,00 zł
Sławomir Czerniakowski
 
1000,00 zł
Jakub Rataj
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Łucja Franica
Wiem, że to nie dużo, ale niestety nie mogę wpłacić więcej :( życzę powodzenia, pomodlę się za was <3
Paweł Górski
Życzymy powodzenia! Ściskamy mocno ❤️
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
9 786,21 zł z 80 000,00 zł
Wpłaciło już 108 osób
Udostępniło już 86 osób
Magdalena Koczy-Ścibura
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo