Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar Mikołów

W środę wieczorem 13.12 doświadczyliśmy strasznej tragedii - pożaru, który pochłonął pokój naszej córki, a także zniszczył całe piętro, które jest całkowicie okopcone, a cała rodzina straciła wiele rzeczy, które były dla nas bezcenne. Spowodowany zapaleniem się gniazdka, pożar zabrał nie tylko wszystkie meble, lecz także bezcenne pamiątki, laptop, portfel, dokumenty, książki i wszystkie rzeczy osobiste córki. Twoja hojność pomoże nam odbudować to, co straciliśmy, tworząc dla niej nowy pokój pełen miłości i wspomnień. Dziękujemy za każdą pomoc, która pozwoli nam zacząć od nowa po tej straszliwej chwili.

Zdjęcie sprzed pożaru 

Wpłaty
Marcel
 
150,00 zł
Boguslaw Kocur
 
150,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Zobacz więcej
M.
 
500,00 zł
D i K
 
500,00 zł
Ewa
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
D i K
🍀😘
Kasia
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 033,14 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciło już 99 osób
Udostępniło już 56 osób
Julia Kegler
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo