Zdjęcie osoby potrzbującej

Na ratunek psiemu przyjacielowi potrąconemu w Szamotułach

Witajcie! 

Moi drodzy, jak zapewne wszyscy wiecie w Szamotułach na ulicy Krasickiego, przy skrzyżowaniu z ulicami Promienistą i Słoneczną miało miejsce potrącenie mojego pieska Maurysia.

Był wtorek 28 grudnia po godzinie 18. Chciałam przejść na drugą stronę ulicy. Kierowca auta jadącego od strony Chaty Polskiej zatrzymał się, by umożliwić mi przejście. Rozejrzałam się, aby upewnić się, że mam wolne przejście i wraz z pieskiem, który był na smyczy weszliśmy na pasy. Kilka chwil później nagle, z dużą prędkością od ronda przy blokach Agrobexu nadjechał samochód ciemnego koloru – typu polo lub golf, którego kierowca nie dość, że nie zwolnił, to jeszcze z impetem wjechał w Maurycego, ledwo mijając mnie. Oczywiście się nie zatrzymał i odjechał z miejsca zdarzenia.

Mauryś po potrąceniu doznał głębokiego szoku i uciekł w pobliskie krzaki. Obrażenia, których doznał są poważne. Po zdarzeniu został przewieziony do kliniki weterynaryjnej w Złotnikach. Lekarze weterynarii nadal walczą o o jego życie i powrót do zdrowia. Stąd też konieczność zorganizowania niniejszej zbiórki. Środki w niej zebrane pokryją kosztowne leczenie, bez którego nasz psi przyjaciel nie miałby szans na odzyskanie sprawności. Bardzo chcemy mu pomóc, ale wiemy, że bez Waszej pomocy będzie nam niezwykle ciężko sprostać kosztownym i ratującym życie i zdrowie naszego kochanego pieska zbiegom.

O całym zdarzeniu można przeczytać na stronie szamotuly.naszemiasto.pl. Link do artykułu zmaieszczam poniżej.

https://szamotuly.naszemiasto.pl/szamotuly-kierowca-potracil-psa-na-pasach-prawie-wjechal-w/ar/c1-8617549

W Was nadzieja, że sytuacja Maurysia znajdzie swój szczęśliwy koniec. Będę bardzo wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

Barbara Żabierek

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 7 miesięcy temu
1,00 zł
Kamil
około 7 miesięcy temu
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 7 miesięcy temu
10,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 7 miesięcy temu
200,00 zł
Gandalf
około 7 miesięcy temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 7 miesięcy temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Szamotulanka
17.01.2022
Wracaj szybko do zdrowia piesku ❤️
Miłośniczka psów
17.01.2022
Kochany piesku , trzymaj się i walcz dla swojej RODZINY !!!
Anonimowy Darczyńca
17.01.2022
Mam nadzieje, że wyjdzie z tego cały i zdrowy.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 105,15 zł z 15 000,00 zł
Wpłaciło już 95 osób
Udostępniło już 6 osób
Barbara Chudek-Żabierek
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz