Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Potencjanowie

W dniu 19 października 2022 roku w naszym domu doszło do pożaru, z którym walkę toczyło, aż sześć zastępów straży pożarnej.

Niestety dom, w którym mieszkam wraz z moim mężem Andrzejem, trójką naszych dzieci i moimi rodzicami został w ogromnym stopniu zniszczony. Zostaliśmy pozbawieni dachu nad głową, mebli, sprzętów, ubrań… Chociaż zostaliśmy pozbawieni rzeczy materialnych, to udało się nam uchronić to co jest najważniejsze, czyli życie i zdrowie naszej rodziny.

Teraz naszym największym pragnieniem jest stworzyć bezpieczny dom, w którym będziemy mogli godnie żyć. Ale będzie się to wiązało z ogromnymi kosztami i dla nas samych będzie bardzo trudnym wyzwaniem, dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z nadzieją, że znajdą się osoby, które zechcą nas wesprzeć w tej trudnej dla całej naszej rodziny sytuacji. W momencie kiedy człowiek traci wszystko co posiadał z dnia na dzień każda otrzymana pomoc od drugiego człowieka jest dla niego bezcenna. Za każde wsparcie już teraz dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Katarzyna Walczak
 
10,00 zł
Dk
 
10,00 zł
Mateusz Wiśniewski
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Marcel Fiutowski
 
250,00 zł
IVa
 
200,00 zł
Marzena Radwan
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Wojciech Kwiatkowski
Dla koleżanki by stanęła na nogi po tej tragedii
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 934,00 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 49 osób
Udostępniły już 143 osoby
Justyna Kacprzak
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo