Zdjęcie osoby potrzbującej

Rębak wciągnął jego ręce

W dniu 20 marca 2024 r. mój mąż uległ poważnemu wypadkowi w pracy. Ręce Stanisława dostały się do podajnika zrębki. Prawa dłoń uległa zmiażdżeniu. Lewa ręka została wciągnięta do ramienia, okazało się, że doszło do złamania otwartego w łokciu. 

Stanisława czeka bardzo długi proces leczenia i rekonwalescencji, co będzie wiązało się z wysokimi kosztami. Dlatego, jeżeli znajdą się osoby, które zechcą nas wesprzeć będziemy ogromnie wdzięczni.

Wychodzenie z prośbą o wsparcie nie przychodzi mi lekko. Zawsze wraz z mężem staraliśmy się radzić sobie z trudnościami samodzielnie, nie obciążając nikogo. Jednak tym razem wiem, że muszę zrobić wszystko, by zawalczyć o męża, o jego jak najszybszy powrót do sprawności. Wierzę, że znajdą się osoby, które zechcą pomóc. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
A.
 
100,00 zł
 
21,00 zł
Małgorzata Tarasiewicz
 
300,00 zł
Zobacz więcej
Grażyna Ciszkowska
 
1000,00 zł
Karalus
 
1000,00 zł
RT
 
700,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Luty Alicja i Jan
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia
Marek
Gośka i Marek
Dariusz Radziewicz
Radziewicze i Nicefory
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
31 844,87 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 325 osób
Udostępniło już 240 osób
Alicja Bobkowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo