Zdjęcie osoby potrzbującej

Razem dla Stasia i Frania po śmierci Mamy

Jako przyjaciele pragnący wesprzeć Roberta w najtrudniejszym okresie jego życia zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę, której celem jest pomoc dla jego dzieci po nagłej stracie mamy Natalii.

Natalia i Robert byli kochającym się małżeństwem, którzy zapragnęli powiększyć rodzine. Ich szczęście było ogromne, gdy otrzymali informację, że Natalia jest w bliźniaczej ciąży. Wyobrażali sobie ich wspólne lata spędzone na przyglądaniu się dorastającym dzieciom. Niestety okazało się, że nie będzie im to dane.

Natalia trafiła do szpitala przed planowym terminem porodu. Przeszła poród przez cesarskie cięcie i na świecie pojawiły się wspaniałe bliźniaki- Stanisław i Franciszek. Natalia musiała zostać z chłopcami w szpitalu przez pewien czas ze wzglądu, że dzieci są wcześniakami. Po czasie stan zdrowia Natalii pogorszył się. Pojawiły się komplikacje i kobieta musiała przejść kolejną operacje, po której niebawem zmarła w wieku 24 lat.

Niespodziewana smierć Natalii w szpitalu była dla wszystkich ogromnym szokiem, ale dla jej najbliższych świat się po prostu zawalił. Robert stracił żonę, chłopcy mamusię, której tak bardzo potrzebują teraz i potrzebować będą przez całe swoje życie.

Każdy z nas zrobiłby naprawdę wiele, żeby zapobiec tragedii. Ale nikt nie posiada takiej mocy, by przywróci życie Natalii. Też nikt ani nic nie zastąpi jej rodzinie.

Jednak bardzo pragniemy przyczynić się do tego, by uwierzyli, że dobre dni nadejdą. Pragniemy pokazać Robertowi, że nie jest sam. Pragniemy podziękować Natalii za jej ogromne serce i ciepło, które dawała innym.

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli znajdą się osoby, które zechcą przyczynić się do jej wsparcia.

To make a donation (1) click "Wpłać na zbiórkę", (2) click "Przelew tradycyjny", (3) select the amount you wish to donate (4) enter your email and your name below it, (5) accept the terms and conditions and click "Wpłać na zbiórkę".

When making a traditional transfer, pay the amount as declared and do not make a mistake in the title of the transfer. This is very important. Be sure to use IBAN and SWIFT.

Wpłaty
Robert Pałubicki
 
303,00 zł
Katarzyna
 
30,00 zł
S.n.
 
90,00 zł
Zobacz więcej
Zbigniew Błażejewski
 
500,00 zł
KATARZYNA RYDWELSKA
 
400,00 zł
Robert Pałubicki
 
303,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Ania Sznajderowicz
Wyrazy współczucia 😥 wytrwałości dla Taty i serca pełnego miłości dla cudownych bliźniaków ❤️
Beata Stolarz
Z Panem Bogiem
Mire Lka
Niech wszystko co najlepsze będzie przed Wami❤️ Dużo miłości ❤️
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
21 406,68 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 465 osób
Udostępniło już 338 osób
ROBERT KUIK STUDZIŃSKI
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo