Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na odbudowę restauracji Bogdana Trojanka w Połczynie-Zdrój

Drodzy Państwo,

Dwa lata temu otworzyłem "Cygańską Restaurację Trojanka". Niestety w niedzielny wieczór 13 lutego 2022 roku doszło w niej do pożaru, który spowodował poważne straty w budynku. Ogień strawił część dachu oraz wyższą kondygnację i objął poddasze. Podano trzy prądy wody, a także dwa z zewnątrz. Poczułem ogromną ulgę, gdy stwierdzono, że w części hotelowej nikogonie było i nikomu nie stała się krzywda, ale otworzenie restauracji było dla mnie niezwykle dużym przedsięwzięciem. Bardzo wiele mnie to kosztowało. Cały swój wysiłek włożyłem w stworzenie czegoś o czym zawsze marzyłem. Cygańska Trojanka była moim spełnieniem.

W tych przykrych okolicznościach zostałem zmuszony przez los prosić Was o pomoc, ponieważ sam nie jestem w stanie odbudować tego wspaniałego miejsca, które tworzyłem z sercem każdego dnia. Restauracja była dla mnie miejscem szczególnym i wyjątkowym. Dziś pozostało jedynie pogorzelisko i wspomnienia. Dbałem o każdy detal, by najlepiej zadowolić przybyłych do mnie gości. Drugiego takiego miejsca na mapie naszego kraju zwyczajnie nie ma. Kochani, nie macie nawet pojęcia, jak bardzo cieszyły mnie zadowolone twarze moich gości…

Głęboko wierzę, że z Waszą pomocą uda się odbudować moją kulinarną ostoję. Za każda pomoc już teraz serdecznie Wam dziękuję!

Bogdan Trojanek

Pierwotny stan budynku, w którym wkrótce miała pojawić się Cygańska Restauracja Trojanka.

Renowacja budynku i otwarcie restauracji.

Zniszczenia spowodowane pożarem dn. 13/02/2022 roku.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 11 miesięcy temu
1,00 zł
Krystyna Michalska
około 1 rok temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
40,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Elżbieta Ficowska
około 1 rok temu
500,00 zł
Bartosz Bator
około 1 rok temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Krystyna Michalska
10.03.2022
Wierzę, że uda się odbudować...
JH Mosińscy
17.02.2022
Współczujemy
Basia H.
16.02.2022
Dobro powraca! Powodzenia w dążeniu do celu!
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
5 220,65 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciło już 68 osób
Udostępniło już 7 osób
Bogdan TROJANEK
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz