Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na leczenie ogromnych poparzeń ciała naszego brata Patryka Mącznik

W nocy 29 maja 2022 roku w domu, w którym mieszkał mój brat doszło do wybuchu gazu.

Mój brat Patryk Mącznik został poważnie ranny wskutek tego zdarzenie. Obecnie przebywa w szpitalu. Jego ciało zostało poparzone w 85% z czego 60% poparzeń jest stopnia trzeciego.

Patryk ma zaledwie 24 lata, a los już tak okrutnie go doświadczył. Mój brat ogromnie cierpi. Cierpi rownież cała nasza rodzina patrząc na jego ból. Bardzo chcielibyśmy mu go odjąć, lecz nie posiadamy takiej mocy. Jedyne co możemy zrobić to pomóc mu zorganizować środki na jego dalsze leczenie, które będzie bardzo długie i kosztowne. Sami nie jesteśmy w stanie mu pomóc, dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę finansową na rzecz Patryka. W swoim i jego imieniu prosimy o każdą pomoc, nawet tą najmniejszą. Mój brat to młody mężczyzna, który ma całe życie przed sobą. Pomóżmy mu o nie zawalczyć. Dziękujemy! 

Patrycja Mącznik wraz z całą rodziną 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
EM PE
około 11 dni temu
20,00 zł
Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych w Pińczowie
około 15 dni temu
2500,00 zł
Edyta
około 26 dni temu
10,00 zł
Zobacz więcej
Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych w Pińczowie
około 15 dni temu
2500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
1000,00 zł
Mati
około 3 miesiące temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Helena Knez
09.07.2022
Pomagam z serca młodym to niewyobrażalne cierpienie
Patrycja Piekarska
09.06.2022
Dasz radę Patryk, słyszałam że jesteś twardy i dasz sobie radę. Wierzę w to.
Dorota
03.06.2022
Trzymaj się Patryk, dasz radę, jesteśmy z Tobą
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
8 087,72 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 116 osób
Udostępniło już 167 osób
Patrycja Mącznik
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz