Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu we wsi Pierzwin! Rodzina prosi o pomoc

Nazywam się Natalia Balak i jestem mieszkanką wsi Pierzwin. W dniu 27 marca 2022 roku w moim domu doszło do pożaru. W budynku mieszkała dziewięcioosobowa rodzina. Niestety pożar odebrał nam nie tylko dach nad głową i rzeczy materialne, ale rownież mój brat stracił przez to wydarzenie życie. Los doświadczył nas okrutnie i zmusił do proszenia o wsparcie finansowe. Liczymy, że z Waszą pomocą uda nam się wrócić do trybu życia jaki mieliśmy przed wybuchem ognia w naszym domu.

Natalia Balak wraz z rodziną

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 1 miesiąc temu
1,00 zł
KGW wianeczki Kotowice
około 2 miesiące temu
5000,00 zł
Katarzyna Prokopyszyn
około 3 miesiące temu
9443,75 zł
Zobacz więcej
Katarzyna Prokopyszyn
około 3 miesiące temu
9443,75 zł
KGW wianeczki Kotowice
około 2 miesiące temu
5000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 5 miesięcy temu
3000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Prokopyszyn
17.05.2022
Kiermasz Charytatywny dla Pogorzelców z Pierzwina 14-05-2022
Denis Koleś Łukasza
01.04.2022
Wszystko będzie dobrze
Anonimowy Darczyńca
30.03.2022
Razem damy radę ! Trzymajcie się ! D.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
33 111,65 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciły już 152 osoby
Udostępniło już 26 osób
Natalia Balak
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz