Zdjęcie osoby potrzbującej

Ogromny pożar domu w Piastowie

Nazywam się Krzysztof Wnuk i w dniu 14 lipca 2022 roku w moim domu doszło do ogromnego pożaru. Ogień bezlitośnie i szybko trawił budynek. Do akcji gaśniczej zaangażowało się aż 60 strażaków. Lecz ja sam nie mogłem patrzeć na to jak ogień niszczy mój dobytek życia i jeszcze przed ich przyjazdem próbowałem go powstrzymać własnymi siłami, niestety przy tym doznałem poparzeń rąk, twarzy i głowy. Moje straty fizyczne okazały się mizernym poświeceniem, ponieważ pożar zniszczył dach i zamieszkałe poddasze. A to czego nie zdążyły jeszcze objąć płomienie, zostało zniszczone przez wodę podczas gaszenia. Straty materialne są bardzo duże. W domu na codzień mieszkam z młodą córką Sandrą. Bardzo dużą ilość czasu przybywa u mnie również mój czternastoletni syn Krzyś, który mieszka u swojej mamy. Pożar bezwględnie zniszczył pokoje i rzeczy moich dzieci. Teraz pragnę zapewnić im spokój i bezpieczeństwo. Dlatego zrobię wszystko co w mojej mocy, by wyremontować nasz dom. Niestety remont domu będzie bardzo kosztowny, dlatego wychodzę z prośbą o wsparcie do wszystkich ludzi dobrej woli. Mocno wierzę, że dzięki Waszej pomocy szybko zapomnimy o tym tragicznym doświadczeniu.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Farys
około 4 dni temu
500,00 zł
Lidia Żurowska
około 29 dni temu
200,00 zł
Andrzej Pawlak
około 29 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Farys
około 4 dni temu
500,00 zł
Tomasz Dominik Mroz
około 1 miesiąc temu
500,00 zł
Lidia Żurowska
około 29 dni temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Lidia Żurowska
22.07.2022
Panie Krzysztofie ufam, że ludzi dobrej woli jest więcej i więcej. Trzymam kciuki.
Andrzej Pawlak
21.07.2022
Bardzo Wam współczuję
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 140,50 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 10 osób
Udostępniły już 84 osoby
Krzysztof Wnuk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz