Zdjęcie osoby potrzbującej

Pomóżmy odbudować gospodarstwo w Krempachach

Okazana pomoc w formie środków zebranych w niniejszej oficjalnej zbiórce, której celem jest odbudowa rodzinnego gododarstwa, ze względu na rozmiar strat spowodownych pożarem zostanie solidarnie podzielona i przekazana rodzinom: Galuś, Moś, Bizud i Długa.

Jak zapewne wszyscy wiecie 20 listopada w nocy spłonęło gospodarstwo w Krempachach. Straty są bardzo duże. Ogień pochłonął cztery stodoły z sianem, traktory, sprzęt gospodarski oraz rolniczy. W trakcie pożaru płomienie przeniosły się także na scianę oraz dach budynku mieszkalnego.

Domownicy na szczęscie mogą być spokojni o dach nad głową, bo budynek w porę udało się uratować strażakom. Niestety spaleniu uległo niemal całe gospodarstwo.

Straty powstałe w wyniku pożaru opiewają na kwotę 250 tys. złotych. Całość zebranej kwoty zostanie solidarnie podzielona i przekazana rodzinom: Galuś, Moś, Bizud i Długa.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
 
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
5,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Sąsiad
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
Będzie dobrze !!!
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 246,72 zł z 250 000,00 zł
Wpłaciło już 38 osób
Udostępniło już 9 osób
Maciej K.
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo