Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Pastuchowie

8 listopada 2023 roku w naszym domu w Pastuchowie (gmina Jaworzyna Śląska) doszło do pożaru. Ogień rozprzestrzeniał się w błyskawicznym tempie i zdołał dokonać ogromnych zniszczeń w budynku. Koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego oraz kapitalny remont pomieszczeń mieszkalnych. Nasza rodzina doświadczyła strat materialnych oraz psychicznych. Poczucie strachu, który towarzyszył nam w trakcie ewakuacji z domu objętego płomieniami pozostanie w naszej pamięci już zawsze.

Jednak doceniamy, że nikomu nie stała się krzywda fizyczna. Dzięki szybkiej interwencji OSP w Pastuchowie oraz innych zastępów straży pożarnej nasza rodzina nadal jest w komplecie. Otrzymaliśmy rownież ogromne wsparcie od naszej lokalnej społeczności, zostaliśmy zaopiekowani pod wieloma względami, a to dodaje nam sił do działania. Teraz naszym największym marzeniem jest odbudowa domu i powrót do naszej codzienności sprzed tego tragicznego zdarzenia. Jednak obudowa będzie bardzo kosztowna, dlatego za namową naszych bliskich zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę.

My sami dołożymy wszelkich starań, by sprostać trudnościom, jednak Wasza pomoc bardzo nam to ułatwi. Każda forma wsparcia będzie dla nas bezcenna.

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Ola Prędecka
 
100,00 zł
Małgosia Lenik
 
150,00 zł
Robert Kleczkowski
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Ewa Kowalczyk
 
1000,00 zł
Robert Kleczkowski
 
500,00 zł
Łukasz Nykiel
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Ola Prędecka
Od Agatki ❤️
Robert Kleczkowski
Jestem razem z Wami
Magda
Madzia dacie radę ❤️ trzymamy kciuki za Was ❤️
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
7 878,46 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 111 osób
Udostępniło już 91 osób
Urszula Roman Chudy
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo