Zdjęcie osoby potrzbującej

Ogrodzenie działki

Cię serdecznie zaprosić do dołączenia i wsparcia naszego projektu. Naszym celem jest zabezpieczenie działki przyjaznym i estetycznym ogrodzeniem, które podkreśli prywatność oraz poprawi wygląd naszej okolicy.

Twoja pomoc jest nieoceniona! Każda wpłata przyniesie naszemu wspólnemu celowi dużo bliżej. Dzięki Tobie możemy uczynić nasze otoczenie piękniejszym i bardziej funkcjonalnym.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dominik Damis
 
300,00 zł
Ablakus666
 
200,00 zł
Piotr Fręch
 
150,00 zł
Zobacz więcej
Dominik Damis
 
300,00 zł
Sebastian Makowski
 
250,00 zł
Bernard Dominika
 
229,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 572,00 zł z 13 500,00 zł
Wpłaciły już 63 osoby
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Marek Paprocki
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo