Zdjęcie osoby potrzbującej

Nowy wóz dla OSP w Markach

Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Markach

Kochani! Na co dzień my pomagamy Wam, a teraz Wy pomóżcie nam ☺️

Organizujemy zbiórkę na NOWY CIĘŻKI SAMOCHÓD RATOWNICZO-GAŚNICZY.

Jesteśmy jednostką, która od kilku lat jest w pierwszej dziesiątce najczęściej wyjeżdżających do zdarzeń w całym województwie mazowieckim! W powiecie wołomińskim interweniujemy najczęściej ze wszystkich jednostek OSP. W ubiegłym roku wyjeżdżaliśmy do akcji 397 razy! 

Należą do nas nie tylko Ochotnicy, ale także strażacy, którzy na co dzień pełnią służbę w Państwowej, Lotniskowej i Wojskowej Straży Pożarnej, a także wykwalifikowani ratownicy medyczni.

W naszych szeregach skupiamy także kilkunastoosobową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą oraz Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą gotową nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Pomóżcie nam zadbać o bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych.

Prosimy o dorzucenie się do zbiórki i z góry serdecznie dziękujemy ❤️

Kilka słów o naszym planowanym zakupie:

Napęd miejski 4x2, automatyczna skrzynia biegów.

Zabudowa wykonana z materiałów kompozytowych i stali nierdzewnej

Zbiornik wody 4000L 
 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Warszawska Grupa Luka&Maro
 
150,00 zł
Michał
 
50,00 zł
Mąlgorzata Woźniak
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Jakub Trzciński
 
300,00 zł
Mąlgorzata Woźniak
 
200,00 zł
Patryk Rudnik
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Małgorzata
:)
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 170,00 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 25 osób
Udostępniło już 14 osób
OSP Marki
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo