Zdjęcie osoby potrzbującej

Odbudowa domu Janusza Kozy, strażaka OSP Wojtkowa

W dniu 18 grudnia przed godz. 7.00 rano doszło do pożaru domu naszego sąsiada, strażaka OSP Wojtkowa. Ogień ogarnął cały budynek. To spowodowało, że Janusz Koza stracił niemal wszystko. Dom i to co się w nim znajdowało doszczętnie spłonęło. Rzeczy zniszczone ogniem i wodą nadają się tylko do wyrzucenia. Pilnie potrzebujemy wsparcia, aby stworzyć na nowo ukochane miejsce Janusza.

Prosimy o pomoc również poprzez udostępnienie. Zbiórka została już uruchomiona, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę domu naszego sąsiada, który jako strażak OSP Wojtkowa na co dzień pomagał innym, a teraz sam potrzebuje naszej pomocy.

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc,

Wojciech Drela - sąsiad, 

Wojtkowa.

Źródło zdjęcia głównego: OSP Wojtkowa

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
około 5 miesięcy temu
300,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 5 miesięcy temu
5,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 6 miesięcy temu
300,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 7 miesięcy temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 8 miesięcy temu
1000,00 zł
MT
około 8 miesięcy temu
610,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Magda J.
18.01.2022
Trzymam kciuki za jak najszybszą odbudowę domu.
Paweł G.
04.01.2022
Życzę jak najszybszej odbudowy domu. Pozdrawiam
Anonimowy Darczyńca
30.12.2021
Trzymam kciuki!
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
9 664,75 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 109 osób
Udostępniło już 11 osób
Wojciech Drela
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz