Zdjęcie osoby potrzbującej

W Bądeczu spłonęła remiza OSP. Naszym strażakom pilnie potrzebna jest pomoc

Pomóżmy druhom OSP Bądecz stanąć do akcji. Pożar pochłonął remizę, wóz strażacki, sprzęt i całe wyposażenie bojowe OSP.

Jako Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz organizujemy oficjalną zbiórkę funduszy dla naszych druhów OSP, którzy w pożarze remizy stracili wszystko. Pomóżmy im stanąć do akcji. Środki zebrane w niniejszej zbiórce zostaną przeznaczone odbudowę budynku remizy oraz zakup sprzętu, który w pożarze stracili nasi strażacy.

Pomóżmy druhom OSP Bądecz zebrać fundusze potrzebne na zakup nowego sprzętu i wyposażenia. Pożar remizy przyniósł ogromne straty. Największą z nich jest utrata samochodu ratowniczo-gaśniczego, który jest podstawowym elementem każdej akcji. Dla strażaka ochotnika, który sercem i duchem poświęca się dla innych narażając samego siebie największą stratą jest utrata ukochanego wozu bojowego wraz z całym wyposażeniem tak potrzebnym w akcjach ratowniczych i remizy.

Uszkodzeniu uległa znaczna część budynku, doszczętnie spłąnęła remiza, dokumentacja, cały sprzęt i wykorzystywane przez strażaków wyposażenie bojowe. Zniszczona została również kuchnia świetlicy wiejskiej przyległa do remizy.

Nie bądźmy obojętni wobec ich tragedii, tak jak oni nie są wobec naszych, w których biorą udział. Apelujemy o pilną pomoc, od której zależy także nasze bezpieczeństwo.

Dziekujemy,

Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Sołectwa Bądecz

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
5,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
27,12 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
ŁOWISKO GRABÓWNO Ł.Cybulski
 
1000,00 zł
AL-TECH Aleksandra Paczesna
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
Jesteśmy z Wami - jak najszybciej wracajcie do działań rat.-gaś.- Ze strażackim pozdrowieniem - Druhny i Druhowie z OSP Milicz
Anonimowy Darczyńca
Nie jesteście sami - Wy nam - my Wam
OSP Świercze
Trzymamy kciuki za odbudowę remizy i jak najszybsze skompletowanie nowego sprzętu. Ze strażackim pozdrowieniem-Druhny i Druhowie z OSP Świercze ????
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
57 413,53 zł z 250 000,00 zł
Wpłaciło już 985 osób
Udostępniły już 74 osoby
DOROTA PFITZNER
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo