Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar mieszkania w Opolu

Serdeczna prośba do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie dla naszej trzyosobowej rodziny po pożarze, który w ogromnym stopniu zniszczył nasze mieszkanie.

W dniu 20 września 2022 roku w naszym mieszkaniu doszło do pożaru. Ogień strawił je w znaczny stopniu i abyśmy mogli prowadzić w nim życie takie jak sprzed tego nieszczęśliwego zdarzenia konieczny jest remont, który niestety będzie bardzo kosztowny. Do wymiany jest między innymi stolarka okienna, cześć mebli, sprzętu i wiele innych rzeczy… Szkód jest naprawdę wiele, ale mimo tego doceniamy fakt, że nikomu z naszej rodziny nic się nie stało. Wraz z moją partnerką Aleksandrą jesteśmy rodzicami 18 miesięcznej Laury i pragniemy stworzyć jej bezpieczny dom, dlatego bardzo zależy nam na tym żeby w jak najszybszym czasie wyremontować nasze mieszkanie. Niestety dla nas samych będzie to trudne wyzwanie, dlatego serdecznie prosimy o każdą pomoc, która teraz będzie dla nas bezcenna. Za wszystko już w tej chwili dziękujemy!

Grzegorz Ceglarz wraz z rodziną 

Wpłaty
Konto Testowe
około 6 miesięcy temu
5,00 zł
Łukasz
około 7 miesięcy temu
5,00 zł
Natalia Pyrzanowska
około 8 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Ada
około 1 rok temu
1000,00 zł
Agata i Sven
około 1 rok temu
500,00 zł
Kasia i Marcin
około 1 rok temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Kasia M.
25.09.2022
Trzymam kciuki zebyscie szybko wyremontowali mieszkanie. :) Dawna kolezanka z klasy.
Marcin
24.09.2022
Powodzenia
Filip K.
24.09.2022
Trzymamy kciuki. Cierpliwości, będzie dobrze!!!
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
16 455,67 zł z 80 000,00 zł
Wpłaciło już 201 osób
Udostępniło już 155 osób
Grzegorz Ceglarz
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz