Zdjęcie osoby potrzbującej

Operacja zaćmy oczka u pieska

Oto nasz wierny przyjaciel domu -Teduś, który jest z nami już 8 lat jednak od roku wykryto u niego zaćmę,atakuje ona bardzo szybko, że już dnia dzisiejszego nie widzi już nic na dwa oczka.codzień przyglądamy się jak męczy się nasz kochany ,gdy nie zauważa i bucha w coś lub sam nie schodzi lub wchodzi po schodach.myśle, że jest to taka sama sytuacja ja u dorosłego człowieka nie wyobrażam sobie życ nie widząc,gdy obserwujemy go jego zachowanie bawiąc się szuka przedmiotu aż serce się kraja.widać że nie jest tak radosny niż prędzej ,dajmy mu chociaż odrobinę nadziei pomóżcie nam zebrać chociaż jakąś sumę byśmy mogli zrobić operacje chociaż na jedno oczko by ponownie ujrzał słoneczko.byliśmy z nim u niemieckiego specjalisty jednak tutaj kosztuje to zdecydowanie drożej. jest to dla nas za droga operacja.znalezlismy bardzo dobrego doktora Garncarza u którego chcielibyśmy zrobić operacje w Polsce.wiec każda złotówka będzie przydatna kochani.nie odczujecie jej, a w zamian pomożecie ujrzeć mu światełko w tunelu.Dziękujemy

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Komentarze
Psijaciel ❤️
Wiki, udostępnij zbiórkę gdzie tylko możesz, a napewno uda się uratować oczka! Udostępniaj, udostępniaj i jeszcze raz udostępniaj. Nam udało się zabrać prawie 1
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
18,70 zł z 5 000,00 zł
Wpłaciła już 1 osoba
Udostępniło już 15 osób
Wiktoria Kulwicka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo