Zdjęcie osoby potrzbującej

Zawalcz o naszych Podopiecznych razem z nami!

Nasze Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt Ostrołęka utworzyło zbiórkę finansową z ogromną wiarą, że znajdą się osoby, które wesprą ten szczytny cel, jakim jest walka o Przytulisko dla naszych zwierząt.

Nasze stowarzyszenie ma pod opieką ponad 30 zwierząt. W większości są to psy chore na raka, tarczycę, wątrobę czy cukrzycę. Pod naszą opiekę trafiają zwierzęta, które los potraktował okrutnie, a właściwie źli ludzie… Psy, które zostały pobite, wyrzucone czy potrącone.

W naszym Przytulisku znajduje się 20 psów, pozostałe są w domach tymczasowych w Warszawie i Ostrołęce. Utrzymanie zwierząt jest kosztowne. Nasze zwierzaki wymagają  leczenia, stałych kontroli zdrowia. Potrzebne są rownież środki na sterylizacje i kastrację. Pokarm dla takiej ilości zwierząt też wymaga sporych sum. Wydatków jest naprawdę wiele…

Nasze stowarzyszenie nie poddaje się i ciagle chce pomagać kolejnym poszkodowanym, więc ciagle wyjeżdżamy na nowe interwencje, lecz nie posiadamy już kojców i bud, które są bardzo drogie, dlatego nie możemy zabierać do siebie kolejnych zwierząt. Nadal mocno chcemy nieść pomoc naszym podopiecznym, ale rownież tym nowym. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe w zakupie kojców i ogólnym utrzymaniu zwierząt, które tak wiele już przeszły.

Dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Mateusz Kusal
około 9 miesięcy temu
7,00 zł
Anna j
około 2 lata temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Anna j
około 2 lata temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
20,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
176,97 zł z 10 000,00 zł
Wpłaciło już 8 osób
Udostępniły już 33 osoby
Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt Ostrołęka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz