Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Nowym Chwalimiu

Kochani, zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla mojej pięcioosobowej rodziny, którą spotkało straszne doświadczenie losowe jakim był pożar. W wyniku pożaru uległa zniszczeniu nasza część mieszkalna, która jest wspólnotą z urzędem gminy

15 lat temu rodzice kupili mieszkanie z podworkiem przeprowadzając się z bloku. Mieszkanie było ruiną do kapitalnego remontu po byłej szkole. Mojej mamy największym marzeniem był dom z podwórkiem, pracowanie w swoim ogródku, dbanie o rośliny i posiadanie zwierząt dając im dobre życie. Mój tata natomiast dbał o prace remontowe, które wykonywał samodzielnie, ponieważ chciał dla nas jak największego komfortu życia. Rodzice włożyli w ten dom całe swoje serce, tworzyli jedyne miejsce na ziemii oraz pragnęli spędzić w nim spokojnie starość. Gdy się wprowadziliśmy miałam 5 lat, rodzice również tworzyli dla nas miejsce atrakcji. Rodzicom się to udało. Stworzyli dla mnie i dla moich młodszych siostr dzieciństwo dokładnie w tym domu. Tu mamy swoje najlepsze wspomnienia, okres dorastania i szczęśliwe życie.

Do pożaru doszło 30 października 2022 roku. Mimo ogromnych starań straży pożarnej budynek został zniszczony w dużym stopniu i nie nadaje się do zamieszkania. Dlatego, aby nasza rodzina mogła wrócić do swojego domu konieczny będzie kapitalny remont. Niestety remont i powrót naszej rodziny do życia sprzed pożaru będzie bardzo kosztowny, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść z prośbą o podanie nam pomocnej dłoni. Oczywiście oprócz pomocy finansowej, przyjmiemy również każde inne wsparcie. Straty są naprawdę ogromne, a potrzeb jest wiele, więc jeśli ktoś miałby możliwość pomóc nam w jakiejkolwiek innej formie np. poprzez materiały budowlane również będziemy ogromnie wdzięczni. 

Podajemy numer kontaktowy 

510 790 486

Dziękujemy za wszystko już teraz!

Córka Dagmara z rodzicami i młodszymi siostrami 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Krzysztof Dobiański
około 2 dni temu
50,00 zł
Oliwia
około 4 dni temu
5,00 zł
Nataliia Berezna
około 12 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Mateusz S.
około 3 miesiące temu
2500,00 zł
P
około 19 dni temu
2000,00 zł
Krystian
około 3 miesiące temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Karolina
27.01.2023
Powodzenia
Pomagam ❤️
15.01.2023
Warto pomagać…👊♥️
Michał Hamerski
11.01.2023
:)
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
25 091,30 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 307 osób
Udostępniły już 332 osoby
Dagmara Piątek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz