Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Nowym Chwalimiu

Aktualizacja:

Kochani, od pożaru w naszym miejscu zamieszkania minęło już kilka miesięcy. Dla naszej rodziny był to czas ciągłej walki o odbudowę domu. Śmiało możemy powiedzieć, że był to dla nas jeden z najtrudniejszych okresów w życiu, ale też czas uświadamiający nas o tym jak wielu jest jeszcze dobrych ludzi. Brakuje nam słów, by wyrazić swoją wdzięczność za okazaną nam pomoc, ale pragniemy Wam podziękować z całego serca za to co dla nas zrobiliście, za wszelką pomoc finansową i materialną. Daliście nam ogromną wiarę, że wkrótce uda nam się osiągnąć nasz cel. Chociaż już tak wiele dla nas zrobiliście to niestety potrzeb w dalszym ciągu jest ogrom. Dlatego jeśli znajdą się jeszcze osoby, które będą miały możliwość udzielenie nam wsparcia w jakiejkolwiek formie to z ogromną radością z niej skorzystamy. Przed nami jeszcze wiele wyzwań i ciężkej pracy, ale wierzymy, że z Wami uda nam się sprostać wszelkim trudnościom.

Aktualne zdjęcia

Kochani, zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla mojej pięcioosobowej rodziny, którą spotkało straszne doświadczenie losowe jakim był pożar. W wyniku pożaru uległa zniszczeniu nasza część mieszkalna, która jest wspólnotą z urzędem gminy

15 lat temu rodzice kupili mieszkanie z podworkiem przeprowadzając się z bloku. Mieszkanie było ruiną do kapitalnego remontu po byłej szkole. Mojej mamy największym marzeniem był dom z podwórkiem, pracowanie w swoim ogródku, dbanie o rośliny i posiadanie zwierząt dając im dobre życie. Mój tata natomiast dbał o prace remontowe, które wykonywał samodzielnie, ponieważ chciał dla nas jak największego komfortu życia. Rodzice włożyli w ten dom całe swoje serce, tworzyli jedyne miejsce na ziemii oraz pragnęli spędzić w nim spokojnie starość. Gdy się wprowadziliśmy miałam 5 lat, rodzice również tworzyli dla nas miejsce atrakcji. Rodzicom się to udało. Stworzyli dla mnie i dla moich młodszych siostr dzieciństwo dokładnie w tym domu. Tu mamy swoje najlepsze wspomnienia, okres dorastania i szczęśliwe życie.

Do pożaru doszło 30 października 2022 roku. Mimo ogromnych starań straży pożarnej budynek został zniszczony w dużym stopniu i nie nadaje się do zamieszkania. Dlatego, aby nasza rodzina mogła wrócić do swojego domu konieczny będzie kapitalny remont. Niestety remont i powrót naszej rodziny do życia sprzed pożaru będzie bardzo kosztowny, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść z prośbą o podanie nam pomocnej dłoni. Oczywiście oprócz pomocy finansowej, przyjmiemy również każde inne wsparcie. Straty są naprawdę ogromne, a potrzeb jest wiele, więc jeśli ktoś miałby możliwość pomóc nam w jakiejkolwiek innej formie np. poprzez materiały budowlane również będziemy ogromnie wdzięczni. 

Podajemy numer kontaktowy 

510 790 486

Dziękujemy za wszystko już teraz!

Córka Dagmara z rodzicami i młodszymi siostrami 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Marian Moskwa
około 2 miesiące temu
150,00 zł
Marian Moskwa
około 4 miesiące temu
100,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
około 5 miesięcy temu
1,00 zł
Zobacz więcej
Mateusz S.
około 1 rok temu
2500,00 zł
P
około 11 miesięcy temu
2000,00 zł
Krystian
około 1 rok temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
MARIOLA PALENKO
14.06.2023
Teresko, życzę całej Twojej rodzinie szybkiego powrotu do własnego domku.
Oliwia Szmidt
26.05.2023
Oby się udało 🩷🩷🩷
Karolina
27.01.2023
Powodzenia
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
26 784,38 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 336 osób
Udostępniło już 351 osób
Dagmara Piątek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz