Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na leczenie Romana chorego na nowotwór złośliwy kości. Pomoc rodzinom z Ukrainy.

Drodzy Państwo,

Wraz z mężem w momencie kiedy dowiedzieliśmy się o wybuchu wojny w Ukrainie postanowiliśmy ruszyć z pomocą naszym sąsiadom. Obecnie w naszym domu znajduje się dwadzieścia osób w tym ośmioro dzieci. Jednym z dzieci przebywających u nas jest niespełna dziewiętnastoletni Roman. Chłopiec podczas gry w piłkę w zeszłym roku zderzył się z kolegą na boisku. Ręka zaczęła puchnąć. W niedługim czasie po badaniach okazało się że jest to rak kości i mięśni. Po konsultacji z lekarzami zarówno na Ukrainie jak i w Austrii wymagana była zarówno chemioterapia oraz częściowa amputacja ręki (20cm). Niestety choroba nie daje za wygraną i atakuje kolejne organy. Są przerzuty do płuc. Obecnie otrzymali receptę na dość kosztowne leki. Antyciała. Wraz z mężem cały czas staramy się organizować kolejną przestrzeń, aby przyjąć jak najwiecej ludzi. Wyjazdów na Ukrainę mamy już za sobą wiele, a szykują się kolejne… Potrzeb jest naprawdę wiele. Bardzo pragniemy uzbierać fundusze na leczenie Romana i dalszą pomoc uchodźcom. Dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie zbiórki. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota!

Podajemy również kontakt do nas dla osób, które chciałyby nam pomóc przekazując rzeczy materialne takie jak produkty spożywcze, medyczne i chcemiczne.

Nowa Wola 05-500 ul.Krasickiego 118  nr tel.882 101 525  

Kinga i Robert Frynas 

Poniżaj podaje link do reportażu z naszym udziałem wykonanego przez program Interwencja

https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2022-03-30/zbierali-na-dom-ale-pomoc-uchodzcom-byla-wazniejsza/

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 2 miesiące temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 miesiące temu
20,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 4 miesiące temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 5 miesięcy temu
800,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 5 miesięcy temu
600,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 5 miesięcy temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
01.04.2022
Trzymamy kciuki za zbiórkę . Życzymy zdrowia .Pozdrawiam wraz z rodziną 'DRZONDER'
Anonimowy Darczyńca
01.04.2022
Wasze serca Kochani pełne miłościSzacunek dla Was za zaangażowanie i miłość w tak trudnym czasie dla tych ludzi
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
4 905,90 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 37 osób
Udostępniło już 5 osób
Kinga Frynas
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz