Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar gospodarstwa w Nowej Wsi

Apel o wsparcie do osób o złotych sercach!

Nazywam się Zofia Bryk i wraz z moim mężem Józefem w nocy z 3 na 4 listopada 2022 roku ponieśliśmy ogromne dla nas straty wskutek pożaru w naszym gospodarstwie. Ogień strawił doszczętnie budynki gospodarcze oraz ich wyposażenie, czyli między innymi traktor, motocykl, sprzęt gospodarczy, nasze zbiory oraz drewno na opał. Żywioł odebrał życie rownież naszym zwierzętom gospodarczym. Żywcem spłonęły cztery krowy i kilkadziesiąt kur.

Pożar wyrządził nam wiele strat materialnych i zniszczył wszystko w co wkładaliśmy wiele ciężkiej pracy i energii. Los postawił nas w trudnej sytuacji, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każdą okazaną nam pomoc. I już teraz z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcą podać nam pomocną dłoń.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Klaudia
 
50,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Gilowski Konrad
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Drew-Met Kolbuszowa
 
1000,00 zł
Piast II
 
1000,00 zł
Marta i Krzysiek Dudek
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Nowak
Szanowni Państwo, życzę Wam wszystkiego dobrego, niech ludzka dobroć i szczodrość otoczy Was w tym trudnym czasie i przyniesie jak najwięcej pomocy.
Kamil Przybylski
Wiem co czujecie, ogromna tragedia 🥺 też mieliśmy pożar, mimo że sami również zbieramy, wysyłam drobną pomoc, dobro wraca ❤️
Barbara Ingram
Boże miej ich w swojej opiece.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
23 206,80 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 271 osób
Udostępniło już 135 osób
Zofia Bryk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo