Zdjęcie osoby potrzbującej

Na paliwo do samochodu ciężarowego -transport pomocy humanitarnej w Ukrainę

I ty możesz być częścią naszych działań !!! To pięknie pomagać :)

Nie zatrzymujemy się działamy, i nie liczymy który to raz, wspólnymi siłami podajemy rękę osobie w potrzebie- bądż z nami w tych działaniach!

Kurs do Połtawy został zrealizowany za pierwszą wypłatę zebranej kwoty na zrzutce czyli  5200 zł, kolejny na wschód przed nami, prosimy o wsparcie. By wyruszyć z pomoca konieczne jest uzbieranie pozostałej cześci zrzutki. 

https://www.facebook.com/Pomocowicz 

Zwykli-NIE zwykli ludzie, to MY-WY wszyscy, którzy odłożyli swoje plany, niekiedy zrezygnowali z pracy, zawiesili działalność by pomóc, i to się dzieje!!! Po miesiącach zmagań z dostarczeniem żywności i leków bezpośrednio do rąk potrzebujących prosimy o wsparcie naszych działań. Naszym celem jest dalej  nieść  pomoc w głąb Ukrainy bezpośrednio osobom zamieszkującym regiony, najbardziej doświadczone działaniami zbrojnymi,  do małych  miejscowości o których nie wielu wie, do punktów uchodżczych, gdzie znajdują sie tysiące przesiedleńców którzy nie mają już do czego wracać, nie mają pracy, perspektyw- wsparcie które otrzymują daje nadzieję  na lepsze jutro- i czas który przyjdzie na nowe życie.

Mamy pomoc humanitarną, mamy transport, zawodowych kierowców , lecz potrzebne nam do działań wasze wsparcie. Możemy wyruszyć w każdej chwili załadowani po dach pomocą humanitarną, -razem możemy WSZYSTKO! Dziękuję za każdą wpłatę. 

Zbieramy- DZIAŁAMY!!! Pomoc tam na miejscu potrzebna na już! Nie zostawimy ich samych, znamy potrzeby, mamy zweryfikowane sprawdzone miejsca dostarczenia pomocy na urzędowych dokumntach.

Ordinary-not ordinary people, it's Us-You who have suspended their plans, sometimes quit their jobs, suspended aid activities and it is happening. After a month of struggling with delivering food and medicines directly to the hands of those in need, please support our activities. Our goal is to continue delivering deep into Ukraine aid directly to people living in the regions most affected by military operations. We have humanitarian aid, transport, professional drivers and a successful evacuation behind us, but we need your support to act. We can set off at any time, loaded to the roof with humanitarian aid, - together we can everything.Thanks for every donation.

The amount of humanitarian aid that we will transport will be huge, because we will transport at least 20 buses. We collect - We Operate.On-Site Assistance Needed Now.

Wpłaty
Justyna Tarasińska
 
50,00 zł
Jan Przybyszewski
 
253,46 zł
Anna Guzik
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
2000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
OLENA TYKHONOVA
Dziękuję serdecznie za pomoc
Anonimowy Darczyńca
Slava Ukrainie!
Anonimowy Darczyńca
❤️
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
7 005,28 zł z 9 500,00 zł
Wpłaciło już 87 osób
Udostępniło już 21 osób
Sylwia Liśkiewicz Wojciechowska
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo