Zdjęcie osoby potrzbującej

Ratunek dla kotów bezdomnych

Od 2020 opiekuję się stadem bezdomniaków (ok 15), a także tymczasuję, leczę i kastruję koty bezdomne. Przez moje ręce przewinęło się ponad 200 kotów. Doszłam już do granic możliwości nie tylko czasowych, psychicznych ale i finansowych.

Bardzo proszę w imieniu kotów o pomoc w finansowaniu zakupu karmy, zabiegów kastracji, leczenia. Przez 1,5 roku działałam sama, ale znajomi namówili mnie na założenie instagrama i zbiórki, bo widzą, że mimo chęci pewnych rzeczy nie przeskoczę. Na pomoc dla zwierzaków wydałam już tysiące złotych i po prostu zaczyna przerastać to moje możliwości finansowe. Poświęcam kotom każdą wolną minutę. Pogodziłam się z brakiem życia prywatnego, chcę pomagać więcej, ale stoję przed ścianą.

POMÓŻ POMAGAĆ. 

BŁAGAM W IMIENIU TYCH, KTÓRZY CIERPIĄ W MILCZENIU.
 

Sama niestety nie dam rady mimo ogromnych chęci i zaangażowania. Potrzebuję pomocy finansowej, koty potrzebują pomocy finansowej, bo bez tego nie damy rady, ale wspólnymi siłami może się udać!

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na bieżące wydatki takie jak wysokomięsna karma (dobra karma = lepsze zdrowie i niższe koszty leczenia, leki, oraz opłaty weterynaryjne. Paragony / faktury za rzeczy wykonane / zakupione dzięki pieniądzom ze zbiórki będę wrzucała w aktualizacje.

Poniżej jedynie niewielka część kotów, która została przeze mnie uratowana w ciągu ostatnich 2 lat.

Kociaki, które gdy do mnie trafiły ważyły po 115g i każdy dzień to była walka o ich życie. Spadały na nie wszystkie plagi tego świata, a najdłużej wychodziły z grzybicy. W stałym domku od maja 2022.

Kocurek z FIV, miał połamane kły, niekastrowany. W stałym domku od marca 2020.

Moja bezdomna kotka (już w domu) od której zaczęła się moja poważna, kocia przygoda <3

Miot ziemniaczków wykarmionych na butlki <3


Spicito, który spędził cały dzień pod maską samochodu  <3

Rodzeństwo zabrane z placu budowy metraLili, której niestety nie udało się uratować, bo pomoc nadeszła za późno..
 

Rocky, któremu amputowano paluszki, bo miał zmiażdżone...

Aktualizacje
Patrycja Gajkowska
08.01.2023
Wyniszczone organizmy Heli i Thora ciągle łapią nowe choroby :( Hela dwa dni temu zwymiotowała żywego nicienia, a później kilkukrotnie wymiotowała po jedzeniu. Thor za to cały czas ma infekcję oka, od wczoraj mamy nowy zel przeciwwirusowy na herpesa. Musieliśmy odstawić krople przeciwzapalne ze względu na owrzodzenie, które się pokazało na oczku...Spłaciłam przed nowym rokiem dług w lecznicy 4640 złotych za dotychczasowe leczenie. Od tego czasu zamówiłam też karmę za 160 zł, która wystarczy na 2 tygodnie...do tego żwirek, który schodzi tonami (wychodzi nam 100 STO litrów miesięcznie).
Zdjęcie aktualizacji
Zobacz więcej
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 4 miesiące temu
1,00 zł
Wanda
około 4 miesiące temu
210,00 zł
Wanda
około 4 miesiące temu
210,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 4 miesiące temu
1,00 zł
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
364,35 zł z 10 000,00 zł
Wpłaciły już 4 osoby
Udostępniły już 4 osoby
Patrycja Gajkowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz