Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Myślenicach

W dniu 28 lutego 2023 roku w naszym domu doszło do pożaru, który wyrządził naszej rodzinie duże straty materialne. 

Nazywam się Paweł Werner i wraz z moją żoną Małgorzatą Anitą Werner zdecydowaliśmy się wyjść z prośbą o wsparcie dla naszej rodziny do osób obdarowanych dobrym sercem. 

Do wybuchu ognia doszło w garażu, który wraz z całą zawartością spłonął doszczętnie. Mimo ogromnych starań kilku zastępów straży pożarnej żywioł przeniósł się także na część mieszkalną budynku. 

Parter domu, który był remontowany przez nas dla mojej 93-letniej teściowej wymaga kapitalnego remontu. Teściowa obecnie mieszka na pierwszym piętrze domu, ale jest osobą dializowaną i niebawem jej przemieszanie się po schodach może stać się czynnością niemożliwą. Pragnąc ułatwić jej funkcjonowanie wszystkie nasze oszczędności przeznaczyliśmy na remont parteru, dlatego stawienie czoła ponownym trudnościom przekracza nasze możliwości finansowe.

Budynek wymaga głębokiego remontu wraz z wykonaniem nowej instalacji elektrycznej, wymiany stolarki oraz częściowo tynków. 

Dla nas samych udźwignięcie ciężaru życia jaki spadł na nas niespodziewanie będzie ogromną trudnością, ale wierzymy, że dobra na świecie jest jeszcze ogrom. Wierzymy, że dzięki wsparciu dobrych ludzi uda nam się naprawić wszelkie szkody spowodowane przez ogień i będziemy mogli prowadzić godny byt w naszym domu. Każde wparcie będzie dla nas bezcenne i już teraz dziękujemy za Waszą życzliwość!

Wpłaty
Łukasz Dragosz
 
60,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Wojciech Maciejewski
 
100,00 zł
Zobacz więcej
SCHODKI
 
1250,00 zł
Marek Suder
 
1000,00 zł
Jarosław Chęć
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Beata Postek
Trzymacie się kochani!
Maria Sadowska
Czym chata bogata... jestem z Tobą Anitko.
Irka
Trzymam kciuki
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
14 060,51 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciły już 154 osoby
Udostępniło już 87 osób
Paweł Werner
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo