Zdjęcie osoby potrzbującej

Odbudowa domu po pożarze w Muninie

Organizatorem niniejszej zbiórki jest sołtys - Łucja Stochmańska.

Jej celem jest pomoc młodemu małżeństwu, które w wyniku tragedii, jaka ich spotkała utracili dorobek całego życia oraz swojego przyjaciela 7-tygodniowego pieska Nico.

Ich wymarzony dom spłonął doszczętnie tym samym Pani Sabina i Pan Adam pozostali bez dachu nad głową.  Miejsce, które miało być ich azylem w jednej chwili pochłonął ogień, pozostawiając po sobie jednie zgliszcza.

Całość zebranych w zbiórce środków zostanie przekazana Państwu Pajda na odbudowę ich domu. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Prosimy o udostępnianie i wspieranie zbiórki.

Dziękujemy z całego serca!

fot. KP PSP w Jarosławiu

Wpłaty
Krzysztof
 
5,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Darczyńca
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
5000,00 zł
ZGZB
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Darczyńca
Będzie dobrze ❤️
Kpr. Ewa Marczyńska, 5MBOT
Będzie dobrze! Trzymaj się! kpr.Ewa MARCZYŃSKA, 542 klp WOT
Ania Kusy
Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji :( Ale wierzę że uda się Wam odbudować szybko domek na nowo! Powodzenia
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
69 730,93 zł z 350 000,00 zł
Wpłaciło już 1116 osób
Udostępniło już 98 osób
Łucja Stochmańska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo