Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Młyńcu Drugim

Nad ranem 7 lutego 2024 roku bezlitosny żywioł odebrał naszej czteroosobowej rodzinie znaczną część dorobku życia. Dotychczas staraliśmy się walczyć z wszelkimi trudnościami losu samodzielnie, nie obarczając innych, jednak w obecnej sytuacji z ogromną wdzięcznością skorzystamy z każdej formy wsparcia.

Do wybuchu pożaru doszło w garażu, następnie ogień w błyskawicznym tempie dotarł do poddasza budynku mieszkalnego. By przywrócić nasz dom do stanu użytku koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego, kapitalny remont pomieszczeń mieszkalnych oraz zakup podstawowego wyposażenia. Zniszczenia wyrządzone przez pożar są naprawdę ogromne. Straty zostały wstępnie oszacowane na 200 tysięcy złotych!

Trudno jest opisać słowami emocje, które nam towarzyszą. Poczucie straty jest bardzo duże, jednak jesteśmy wdzięczni losowi, że nikt z członków naszej rodziny nie ucierpiał poważnie na zdrowiu. Naszym celem jest w jak najszybszym czasie rozpocząć prace naprawcze domu. Pragniemy tylko odzyskać swoje miejsce na ziemi, swój własny kąt…

Osobom, które zechcą dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć w nas w tak trudnym dla nas czasie- dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Małgorzata Karnowska
 
460,00 zł
AGNIESZKA ZARZYCKA
 
120,00 zł
Zobacz więcej
MM
 
1000,00 zł
Maciej
 
500,00 zł
Joanna C
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Małgorzata Karnowska
"Nakręceni na pomaganie''ZS, CKU w Gronowie.
300
baniska.houses
Nina Chylewska
Życzę Wam kochani aby jak najwięcej ludziach serc otworzyło się teraz dla Was❤
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 922,18 zł z 120 000,00 zł
Wpłaciły już 183 osoby
Udostępniły już 182 osoby
Sylwia Auguścińska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo