Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Młynicach

Drodzy Państwo,

w dniu 18 marca 2023 roku w domu zamieszkałym przeze mnie oraz moją siostrę Dorotę Gajos doszło do pożaru. Dzięki działaniom, aż siedmiu zastępów straży pożarnej udało się uchronić budynek przed całkowitym zniszczeniem. Niestety straty jakie zdążył spowodować żywioł są duże. Abyśmy mogli prowadzić w naszym domu godny byt koniecznością będzie częściowa wymiana pokrycia dachowego oraz całkowita wymiana instalacji elektrycznej, a także remont pomieszczeń mieszkalnych, które zostały zalane przez wodę podczas gaszenia ognia. Przywrócenie naszego domu do stanu sprzed pożaru niestety przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego z wiarą, że dobra na świecie jest jeszcze ogrom zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Nawet najmniejsze wsparcie, które ułatwi nam stawienie czoła trudnościom będzie miało dla nas ogromne znaczenie. Osobom, które zechcą otworzyć na nas swoje serca dziękujemy już teraz!

Stanisław i Dorota Gajos 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Michał Muzalewski
 
120,00 zł
Grzegorz
 
30,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Zobacz więcej
Irena Konieczna
 
3000,00 zł
Tomek
 
500,00 zł
Lucjan Graczyk
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
D. Wójcik
Będzie dobrze!
Kuba Rochowicz
JA YETI ŁYSY TRZYMAJ SIĘ
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
9 319,19 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 99 osób
Udostępniło już 36 osób
Stanisław Gajos
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo