Zdjęcie osoby potrzbującej

Leczenie pieska-dogoterapeuty!

Megi to piesek, który pełni rolę dogoterapełty. Jest już u nas 10 lat. Gdy miała 2/3 lata ktoś wyrzucił ją z samichodu. Niestety nic o niej nie wiemy, ale dbamy o nią jak mozemy. Od paru miesięcy zmaga się z problemami zdrowotnymi a jej koszty leczenia są bardzo duże jak na nas 3 Edsiaków z róznymi schorzeniami.

Chcemy zapewnić jej wszystko czego potrzebuje. Megi jest już staruszką i walczy z ostrym stanem zapalnym pęcherza. Co jakiś czas musimy zmieniać jej leki i robić badania usg. Pierwszy raz robimy taką zbiórkę, wcześniej przez półtora roku walczyliśmy o naszego Goldusia, który był z nami przez 12 lat i niestety rak był silniejszy.

Wszystkie nasze zaskórniki zostały wyczerpane, dlatego teraz prosimy o wsparcie.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Yogi I Mariola
 
30,00 zł
Joanna Lidwin
 
30,00 zł
Patrycja
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Patrycja
 
100,00 zł
Yogi I Mariola
 
30,00 zł
Joanna Lidwin
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
223,05 zł z 3 150,00 zł
Wpłaciło już 7 osób
Udostępniło już 27 osób
Fundacja "Serca dla Maluszka"
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo