Zdjęcie osoby potrzbującej

O_Mazurr Zbiórka dla żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy

Drodzy Kochani! 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc dla mnie i moich kolegów z 53 brygady zmechanizowanej Sił Zbrojnych Ukrainy. Każdego dnia ryzykujemy swoje życie w obronie naszej ojczyzny. Dostajemy ogrom wsparcia, jednak prawie cała pomoc trafia do centralnej Ukrainy. Ludzie w Kijowie chodzą w kamizelkach kulodpornych, natomiast u żołnierzy na pierwszej linii frontu czesto koszulka jest jedynym zabezpieczeniem. Znajdujemy się obecnie w okolicach Doniecka, gdzie toczą się największe walki, a sprzętu mamy najmniej.

Otrzymujemy od Was wielką pomoc rzeczową, jednak zakup niektórych rzeczy przekracza budżet pojedynczej osoby, w zwiazku z tym zdecydowaliśmy się uruchomić zbiórkę. Brakuje nam przede wszystkim: 

Kamizelek i hełmów balistycznych

Apteczek taktycznych i medycyny frontowej

Samochodów do transportu rannych

Optyki i sprzętu obserwacyjnego.

Całość środków zostanie przeznaczona na zakup powyższych rzeczy. Każda złotówka się liczy, pomóżcie nam ocalić nasz kraj i jego niewinną ludność przed okrutnym najeźdźcą. Pomóżcie nam zatrzymać wroga, zanim dotrze do Was.

Dziękujemy za każdą pomoc,

Oleksandr Mazur

Tiktok: vm.tiktok.com/ZMLmtASds/

Instagram: www.instagram.com/o_mazurr

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Darek Laszczak
 
30,00 zł
Halina kaszubowska
 
60,00 zł
PAweł
 
36,29 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Łukasz Szatkowski
Слава Україні
Kurowska Katarzyna
chwała Ukrainie
Macmacabra
Trzymaj się
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 115,99 zł z 1 000 000,00 zł
Wpłaciło już 197 osób
Udostępniło już 91 osób
Oleksandr Mazur
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo