Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka dla rodziny Kasza, która straciła wszystko w wyniku pożaru

Nazywam się Renata Maciąg i jestem córką Jana oraz Jadwigi Kaszy, którzy stracili swój dobytek życia w pożarze.

W dniu 9 czerwca 2022 roku w domu moich rodziców i brata Roberta doszło do ogromnego pożaru, który odebrał im wszystko co mieli. Ogień strawił budynek, całe wyposażenie oraz ubrania. Całej trójce naszych najbliższych zostało tylko to co mieli na sobie w dniu wybuchu ognia.

Straty materialne są dla nich ogromne, ale jednak najgorsza była dla nas wszystkich informacja, że podczas pożaru w domu był mój tata Jan, który był w ogromnym niebezpieczeństwie. Gdyby nie szybka interwencja wujka, który również doznał obrażeń ciała ratując mojego tatę mogłoby go już z nami nie być.

To dla całej naszej rodziny bardzo trudna sytuacja. Straty fizyczne i materialne. Chociaż my postaramy się zrobić wszystko, by zapewnić dobry byt i spokój rodzicom oraz bratu to bez Waszej pomocy będzie to trudne. Rodzice to starsi ludzie, którzy bardzo pragną mieć tylko swoją bezpieczną przystań. Dlatego prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe tego celu, jakim jest przywrócenie życia dla naszej rodziny sprzed tego tragicznego zdarzenia. Już teraz bardzo dziękujemy za każdą pomoc! Dobro wraca!

Renata Maciąg z całą rodziną 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Agnieszka Zaręba
około 18 dni temu
100,00 zł
Piotr Jakubiec
około 1 miesiąc temu
50,00 zł
Krystian Lechowski Diamentowcy.pl
około 1 miesiąc temu
700,00 zł
Zobacz więcej
Koleżanki i Koledzy z Firmy Gomar
około 2 miesiące temu
1300,00 zł
Krystian Lechowski Diamentowcy.pl
około 1 miesiąc temu
700,00 zł
Lucyna Bednarczyk
około 2 miesiące temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Lucyna Bednarczyk
21.06.2022
Lucyna Bednarczyk
Szychowski Władysław
15.06.2022
Pomagamy
Anonimowy Darczyńca
15.06.2022
Walasek Teresa
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
8 676,12 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 98 osób
Udostępniło już 111 osób
Renata Maciąg
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz