Zdjęcie osoby potrzbującej

Wsparcie dla Mariusza po pożarze w warzywniaku

Kochani, nazywam się Natalia Małaszkiewicz i wychodzę do Was z prośbą o wsparcie dla mojego brata Mariusza Małaszkiewicza, po nieszczycielskim pożarze. Pożarze w warzywniaku, w którym Mariusz doznał ogromnych oparzeń ciała i stracił swoje źródło dochodu.

Mariusz to 43-letni mężczyzna, cierpiący na czterokończynowe porażenie mózgowe. Mimo swojej niepełnosprawności zawsze robił wszystko, by być osobą samodzielną. Kilka lat temu zaczął prowadzić sklep z polskimi warzywami i owocami. Co było jego głównym źródłem utrzymania i sprawiało mu wiele radości.

Niestety 22 listopada 2022 roku doszło do poważnego pożaru w sklepie. Ogień całkowicie zniszczył obiekt. A Mariusz doznał oparzeń ciała, aż w 60 procentach. Są to oparzenia III stopnia. Został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Jego stan jest ciężki. Ma zostać wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, a podczas niej ma przebywać w komorze hiperbarycznej. Jak długo to będzie trwało i co dalej jest jedną wielką niewiadomą…

Mariusz doświadczył ogromnego cierpienia, ale wiemy, że jest bardzo silną osobą. Już niejednokrotnie nam to udowodnił. Wierzymy, że i tym razem uda mu się pokonać wszelkie trudności!

Los doświadczył Mariusza okrutnie i choć cała nasza rodzina chciałaby cofnąć czas i odjąć mu bólu, to niestety nie posiadamy takiej mocy. Ale zrobimy wszystko, by wesprzeć go w tej walce.

Dlatego tez zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę. Dalsze leczenie Mariusza będzie bardzo długie i kosztowne. Żywioł odebrał mu już i tak wiele, trawiąc bezlitośnie warzywniak. Potrzeb jest i będzie jeszcze ogrom…

Za każdą pomoc będziemy ogromnie wdzięczni i już teraz w imieniu całej rodziny oraz Mariusza serdecznie za nią dziękujemy! 

Wpłaty
Paweł F
 
100,00 zł
Agata Baszyńska
 
100,00 zł
Joanna Bąbelewska
 
50,00 zł
Zobacz więcej
Jerzy Klajsek
 
500,00 zł
Marta
 
250,00 zł
Zofia Piwowarczyk
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Ewa Prokop
Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności .
Aga Knapik
Trzymam kciuki,by Pan powrócił do zdrowia jak najszybciej oraz do swojego życia.
Tomasz Długozima
Proszę szybko wracać do zdrowia!
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
9 383,38 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciły już 244 osoby
Udostępniło już 155 osób
Teresa Świętoń
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo