Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Mańkowie

Nazywam się Kasia Korczakowska. Trzy lata temu zaczynałam budować swoje życie na nowo, przygodę z małym drewnianym domkiem i kilkoma torbami ubrań. Cieszyłam się z każdej kupionej rzeczy, każdego drobiazgu zdobytego kosztem wyrzeczeń. Starałam się być samowystarczalna , swoich bliskich i znajomych prosiłam tylko o poświęcenie mi czasu i pomocy fizycznej przy upiększaniu naszego domu...domu którego już nie ma.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w dniu 16 listopada 2022 roku. Mimo działań, aż ośmiu zastępów straży pożarnej żywioł po naszym dotychczasowym życiu pozostawił tylko zgliszcza. Los postawił nas w bardzo trudnej sytuacji. Przed nami wiele wyzwań i pytań dotyczących tego jaki będzie nasz dalszy los.

Chociaż jest to trudna sytuacja to doceniam fakt, iż mi i mojej córce nie stała się żadna krzywda fizyczna. To dodaje mi wiele sił do działania. Wiem, że muszę zrobić wszystko, co w mojej mocy, by stworzyć bezpieczny dom dla siebie i swojego dziecka.

Pożar w jednej chwili zabrał wszystko, zabrał nasze gniazdko. Nie mamy już z córką swoich czterech kątów, łyżeczki do zamieszania herbaty, kubka w którym mogłybyśmy ją zrobić.

Podobno nie jest wstydem prosić o pomoc. Ja się wstydzę... wstydzę się prosić o czyjeś ciężko zarobione pieniądze, o dzielenie się nimi ze mną ale teraz poproszę o każdą możliwą pomoc, o każdy grosik który ktoś może mi ofiarować.

Będę bardzo wdzięczna za każdy najmniejszy odruch serca, za pomoc w stworzeniu znów bezpiecznej przystani dla mnie i córki.

 Będę też bardzo wdzięczna, jeśli przekażesz tą wiadomość kolejnym znajomym w Messenger i przez SMS. Proszę o masowe udostępnianie.

Za każde podanie nam pomocnej dłoni już teraz z całego serca dziękuję!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Tomasz Szczepański
około 20 godzin temu
100,00 zł
Kasia Chrzanowska
około 22 godziny temu
20,00 zł
IW
około 2 dni temu
50,00 zł
Zobacz więcej
B S
około 5 dni temu
1000,00 zł
Hjsdhasjdh
około 10 dni temu
500,00 zł
Natalia
około 10 dni temu
300,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
6 567,65 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 89 osób
Udostępniło już 126 osób
Kasia Korczakowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz