10-osobowa rodzina we wsi Łupki pilnie potrzebuje pomocy. Spłonął dom, pozostali z niczym

Zdjęcie osoby potrzbującej

10-osobowa Rodzina z czworgiem małych dzieci poważnie ucierpiała w pożarze domu, który spłonął niemal całkowicie! Nie pozostało nic. Żadna ukochana rzecz. Nie ma miejsca, w którym rozbrzmiewał radosny głos dzieci...

W dniu 22 września 2021 r. około godz. 13.00 doszło do zdarzenia, które radykalnie zmieniło życie Pana Piotra i jego bliskich. Rodzina zamieszkiwała we wsi Łupki. To spokojni i znani z dobroci serca ludzie. W trosce o dzieci dbali o swój skromny dobytek. Chcieli, aby dzieciom niczego nie brakowało. Ten dzień jednak okazał się być sądnym. Sprawił, że to co z miłością budowane przez lata zostało w kilka minut zniszczone. Ogień ogarnął cały dom, pochłaniając wszystkie pozostawione w nim rzeczy. W jaki sposób zapewnić teraz, aby dzieci nie cierpiały? Dom, do którego wracali po szkole, bardzo kochali. Było to przecież ich miejsce na ziemi. To w nim tworzyły się cudowne marzenia i plany na przyszłość.

Prawdopodobnie to wybuch gazu z butli był przyczyną pożaru, który zniszczył doszczętnie dom rodzinny. Pożar sprawił, że życie Rodziny Pana Piotra nagle zmieniło front. Na szczęście nikt z Rodziny fizycznie nie ucierpiał. W świadomości jednak pozostaje ogromna pustka i brak nadziei na to co dalej. Tymczasowy pobyt Rodziny w lokalu zastępczym sprawia, że powstała niezwykle pilna potrzeba zgromadzenia środków, które umożliwiłyby odbudowanie i powrót do ukochanego miejsca.

Udźwignąć ciężar życia, spowodowany tym niefortunnym zdarzeniem, w samotności i obojętności otoczenia, jest niemożliwe. Rodzina Pana Piotra potrzebuje i prosi o wsparcie. Każde środki są na wagę złota. Mocno wierzą, że dobrej woli nie zabraknie i ze wspólną pomocą są w stanie odbudować miejsce, które sprawi, że radość w oczach dzieci ponownie powróci.

 
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł
około 2 miesiące temu
Anonimowy Darczyńca 5,00 zł
około 2 miesiące temu
Luckysem sp. z.o.o. 20,00 zł
około 3 miesiące temu
Anonimowy Darczyńca 500,00 zł
około 4 miesiące temu
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł
około 5 miesięcy temu
Natalia Markowska 10,00 zł
około 5 miesięcy temu
Wiemy, co przeżywacie, niestety tylko tyle mogę dać od siebie w tej chwili, życzę, aby wszystko się ułożyło
Anonimowy Darczyńca 5,00 zł
około 5 miesięcy temu
Adi 200,00 zł
około 6 miesięcy temu
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
około 7 miesięcy temu
Rakowiczanka 20,00 zł
około 7 miesięcy temu
5%
9 829,70 z 200 000,00 zł
Brakuje jeszcze 190 170,30
Wspomóż
Wspomogło już 137 osób
Liczba udostępnień: 11
Piotr Sośniewski
Organizator zbiórki