Zdjęcie osoby potrzbującej

10-osobowa rodzina we wsi Łupki pilnie potrzebuje pomocy. Spłonął dom, pozostali z niczym

10-osobowa Rodzina z czworgiem małych dzieci poważnie ucierpiała w pożarze domu, który spłonął niemal całkowicie! Nie pozostało nic. Żadna ukochana rzecz. Nie ma miejsca, w którym rozbrzmiewał radosny głos dzieci...

W dniu 22 września 2021 r. około godz. 13.00 doszło do zdarzenia, które radykalnie zmieniło życie Pana Piotra i jego bliskich. Rodzina zamieszkiwała we wsi Łupki. To spokojni i znani z dobroci serca ludzie. W trosce o dzieci dbali o swój skromny dobytek. Chcieli, aby dzieciom niczego nie brakowało. Ten dzień jednak okazał się być sądnym. Sprawił, że to co z miłością budowane przez lata zostało w kilka minut zniszczone. Ogień ogarnął cały dom, pochłaniając wszystkie pozostawione w nim rzeczy. W jaki sposób zapewnić teraz, aby dzieci nie cierpiały? Dom, do którego wracali po szkole, bardzo kochali. Było to przecież ich miejsce na ziemi. To w nim tworzyły się cudowne marzenia i plany na przyszłość.

Prawdopodobnie to wybuch gazu z butli był przyczyną pożaru, który zniszczył doszczętnie dom rodzinny. Pożar sprawił, że życie Rodziny Pana Piotra nagle zmieniło front. Na szczęście nikt z Rodziny fizycznie nie ucierpiał. W świadomości jednak pozostaje ogromna pustka i brak nadziei na to co dalej. Tymczasowy pobyt Rodziny w lokalu zastępczym sprawia, że powstała niezwykle pilna potrzeba zgromadzenia środków, które umożliwiłyby odbudowanie i powrót do ukochanego miejsca.

Udźwignąć ciężar życia, spowodowany tym niefortunnym zdarzeniem, w samotności i obojętności otoczenia, jest niemożliwe. Rodzina Pana Piotra potrzebuje i prosi o wsparcie. Każde środki są na wagę złota. Mocno wierzą, że dobrej woli nie zabraknie i ze wspólną pomocą są w stanie odbudować miejsce, które sprawi, że radość w oczach dzieci ponownie powróci.

 
Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 5 miesięcy temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
20,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
5,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 lata temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Natalia Markowska
12.12.2021
Wiemy, co przeżywacie, niestety tylko tyle mogę dać od siebie w tej chwili, życzę, aby wszystko się ułożyło
Anonimowy Darczyńca
03.10.2021
Dużo siły Kochani..
Agata Jakubowska
02.10.2021
Agata Jakubowska
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
9 830,70 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciło już 138 osób
Udostępniło już 13 osób
Piotr Sośniewski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz