Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w miejscowości Łucznica

Jako sołtys miejscowości Łucznica, postanowiłam utworzyć zbiórkę dla rodziny Państwa Frączyk, którym żywioł odebrał dach nad głową oraz wszystko co posiadali. 

W dniu 5 kwietnia 2023 roku tuż przed Wielkanocą w domu Państwa Frączyk doszło do pożaru, który po ich obecnym życiu pozostawił zgliszcza. Odbudowa budynku nie będzie możliwa. Teraz rodzina została postawiona przez los przed bardzo trudnym wyzwaniem jakim będzie stworzenie sobie nowego miejsca do życia oraz zakup najpotrzebniejszych przedmiotów użytku codziennego. To wszystko będzie wiązało się z bardzo wysokimi kosztami.

Dlatego jako sołtys wychodzę z prośba do ludzi dobrej woli o wsparcie dla rodziny. Liczę, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać potrzebne środki, by mogli stanąć na nogi. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy ugasić ten pożar! Za okazaną życzliwość dziękuję w imieniu swoim i poszkodowanej rodziny już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Ws
 
10,00 zł
Jarek Marciszek
 
300,00 zł
Zobacz więcej
Katarzyna Sarna od SP w Stojadłach
 
3776,12 zł
Hania i Emil Skarżyńscy
 
2500,00 zł
Grażyna i Stanisław Lusawa
 
2000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Sarna od SP w Stojadłach
Wpłata od społeczności Szkoły Podstawowej w Stojadłach
Iwona Kieliszek
Iwona i Waldek
Wojciech Cieślak
Wyrazy współczucia Piotr.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
64 220,20 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 526 osób
Udostępniły już 344 osoby
Mieczysław Frączyk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo