Zdjęcie osoby potrzbującej

Nadzieja na uratowanie wzroku małej Basi UK

Kochani,

Nasza córka Basia cierpi na wrodzoną ślepotę Lebera, której lekarze długo nie potrafili zdiagnozować. Nasze dziecko całkowicie straciło wzrok, lecz jest jeszcze szansa go przywrócić.

Aby nasza córeczka mogła znów widzieć to co ją otacza musi przejść przez terapię genową. Konieczne jest wykonanie nowatorskiego zabiegu w Manchesterze w Wielkiej Brytanii, co wiąże się z pobytem w Anglii przez dziesięć miesięcy. Pod koniec czerwca zaczynamy terapie. Przez pierwszy miesiąc pobytu Basia przejdzie przez rożnego rodzaju badania i będzie musiała przyjmować sterydy wymagane przed operacją, natomiast po operacji przez trzy miesiące będziemy musieli dojeżdżać do szpitala na rehabilitacje. Dwa miesiące po zakończeniu leczenia jednego oczka, przejdziemy do leczenia drugiego takim samym procesem. Musimy to rozłożyć na dwie części, ponieważ zabieg dla dwóch oczu jednocześnie jest zbyt ryzykowny. Wyjazd będzie dla nas bardzo kosztowny. Basia nie może latać samolotem, wiec już sama podróż będzie wymagająca finansowo. Musimy opłacić wynajęte miejsce, które będzie dla Basi dobrym domem przez te dziesięć miesięcy. Z miejsca, w którym zamieszkamy do szpitala jest około 40 minut drogi autem. Co wiąże się z kolejnymi wyjazdów wydatkami, ponieważ tych wyjazdów będzie sporo.

Potrzebne są nam środki na wyjazd i ogólne utrzymanie się podczas pobytu w Manchesterze. Pragniemy, by nasza córka mogła widzieć świat, który ją otacza. Pragniemy dla niej samodzielności w przyszłości. Zrobimy wszystko, żeby pomóc naszemu dziecku. Dlatego utworzyliśmy zbiórkę, której celem jest zapewnienie środków na wyjazd Basi do Wielkiej Brytanii, by tam mogła przejść przez leczenie. Prosimy w wsparcie, czasu jest coraz mniej...

Rodzice małej Basi,

Karolina i Janusz

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Łukasz
około 11 miesięcy temu
5,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
10,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
100,00 zł
Mariusz
około 1 rok temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1 461,64 zł z 60 000,00 zł
Wpłaciło już 18 osób
Udostępniło już 16 osób
Janusz Pierzchała
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz