Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Łapanowie. Prosimy o pomoc

Szanowni Państwo, 
W dniu 15 lutego w naszym domu doszło do pożaru. Na szczęście, nikt z naszej pięcioosobowej rodziny wskutek żywiołu nie ucierpiał, ale doznaliśmy ogromnych strat materialnych. Zniszczeniu uległo całe poddasze. Sami nie jesteśmy w stanie wykonać remontu koniecznego po wybuchu ognia w naszym domu.
Dlatego zawracamy się do Was z prośbą o pomoc i już teraz serdecznie za nią dziękujemy! 

Ewelina Daniec wraz z rodziną

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
Będzie dobrze!
Dorota
Box słodkości ????
Anonimowy Darczyńca
Głowa do góry !!! :)
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 895,79 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciły już 184 osoby
Udostępniło już 26 osób
Ewelina Daniec
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo