Zdjęcie osoby potrzbującej

Pomoc po pożarze dla Darii Kwaśniewskiej i jej rodziny

Nazywam się Daria Kwaśniewska i zmuszona przez zły los zwracam się do ludzi o złotych sercach o pomoc finansową dla mnie i mojej rodziny.

W dniu 16 lipca 2022 roku w kamienicy, w której mieszkam z moim partnerem Krzysztofem oraz córkami, czyli czteroletnią Nadią i ośmiomiesięczną Mają doszło do wybuchu pożaru. Ogień wyrządził w naszym mieszkaniu spore straty. Na ten czas pozbawił nas naszego miejsca zamieszkania, w którym konieczny będzie remont zanim nasza rodzina będzie mogła ponownie do niego wrócić. Potrzebna jest nam każda pomoc, dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z wiarą, że znajdą się osoby, które pomogą nam zapewnić dziewczynkom bezpieczny dom. Już teraz dziękujemy za dobro, które trafiło do nas w tym trudnym czasie!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
MJ
około 29 dni temu
20,00 zł
Wioleta Płotka
około 29 dni temu
50,00 zł
Elżbieta Czołgosz
około 29 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowo
około 1 miesiąc temu
1000,00 zł
Iwona Karutz
około 30 dni temu
200,00 zł
Elżbieta Czołgosz
około 29 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 187,77 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciło już 29 osób
Udostępniło już 35 osób
Daria Kwaśniewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz