Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Rymanowie. Rodzice proszą o pomoc

Prosimy o pomoc finansową w odbudowaniu domu w Rymanowie, który w dniu 10 stycznia 2022 roku został zniszczony ogniem, a później zalany wodą użytą podczas akcji gaśniczej. Ogień strawił niemal wszystko to, co należało do moich rodziców i dwóch młodszych sióstr. Zostali oni pozbawieni nie tylko miejsca, które kochali, ale także wspomnień i nadziei na lepszą przyszłość. Będę dozgonnie wdzięczny za przyłączenie się do zbiórki, która ma na celu zebranie środków na odbudowanie ich domu. Tak bardzo na niego czekają.

Proszę, dołączcie do pomocy i okażcie ludzkie serce. Będziemy za to bardzo wdzięczni. 

Krystian Wołczański

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
JW
około 7 miesięcy temu
20,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 12 miesięcy temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1500,00 zł
A. J. J. SZ.
około 1 rok temu
1100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
16.01.2022
Mam nadzieję że dobry Bóg będzie wam podporą w tych trudnych dla was chwilach. Życzę aby z boską ręką wszystko na nowo się ułożyło tak jak sobie wymarzyliscie.
Anonimowy Darczyńca
16.01.2022
Niech dobry Bóg ma Was w opiece ❤️
Anonimowy Darczyńca
16.01.2022
Zyczę powodzenia !
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
28 408,29 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciły już 462 osoby
Udostępniło już 29 osób
Krystian Wołczański
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz