Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Kruszy Zamkowej

Kochani, nazywam się Natalia Bisewska i wraz z moim mężem Adrianem wychodzimy do Was z prośbą o podanie nam pomocnej dłoni w bardzo trudnej sytuacji jaka nas spotkała. Grudzień to magiczny, przedświąteczny czas… niestety w tym roku dla nas będzie on wyglądał zupełnie inaczej. W dniu 1 grudnia 2022 roku w naszym miejscu zamieszkania doszło do pożaru. Pożaru, który pozbawił nas dachu nad głową.

Nigdy nie zapomnimy tej daty, ponieważ nie da się zapomnieć dnia, w którym traci się praktycznie wszystko. Jest nam bardzo trudno pogodzić się z tą sytuacją, ale staramy się być silni. A tej siły dodaje nam fakt, że udało nam się uchronić to co jest najważniejsze, czyli nasze życie i zdrowie. Nasze oraz naszych „kocich dzieci”, czyli dwóch wspaniałych kotów, którym rownież żywioł odebrał dach nad głową. Są to adoptowane przez nas zwierzaki, które rownież wiele przeszły.

Znaleźliśmy schronienie u rodziny, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie. Teraz naszym największym pragnieniem jest jak najszybciej odbudować nasz dom i wrócić do życia jakie mieliśmy przed wybuchem ognia. Chociaż my sami zrobimy wszystko, by osiągnąć cel, to będzie to bardzo trudne, ponieważ straty są naprawdę duże. Dom wymaga położenia nowego pokrycia dachowego oraz kapitalnego remontu. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i wyjść do ludzi o wielkich sercach z prośbą o wsparcie. Za każdą pomoc będziemy ogromie wdzięczni.

Chociaż te święta nie będą takie jak je sobie wyobrażaliśmy, to mamy ogromną nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się w jak najszybszym czasie sprostać trudnościom i w przyszłym roku ten przedświąteczny czas, dla nas również będzie magiczny, ale przede wszystkim spokojny. Za każdą pomoc już w tej chwili dziękujemy z całego serca!

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Monika
 
20,00 zł
KGW Cieślianki
 
900,00 zł
Zobacz więcej
Adam Grzeczka
 
1000,00 zł
KGW Cieślianki
 
900,00 zł
Krzysztof Skowron
 
510,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
KGW Cieślianki
Powodzenia
Magdalena Wojciechowska
TEAM EMPIK POMAGA!
Robert Rosada
Powodzenia!
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
29 814,63 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 351 osób
Udostępniło już 360 osób
Nat Nat
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo