Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Kraszkowicach

18 marca 2024 r. w Kraszkowicach doszło do pożaru naszego domu. Walkę z żywiołem toczyło, aż sześć zastępów straży pożarnej, jednak mimo ich ogromnych starań zniszczenia w budynku są ogromne.

Koniecznością jest położenie nowego pokrycia dachowego oraz kapitalny remont pomieszczeń mieszkalnych. To wszystko generować będzie ogromne wydatki, które przekraczają nasze możliwości finansowe. Wobec tej trudnej sytuacji będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia.

Za podanie nam pomocnej dłoni już teraz dziękujemy z całego serca!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Arek
 
60,00 zł
Anna Pijor
 
100,00 zł
Szkolna Rada Rodziców Szkoły w Kraszkowicach
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Martyna Walczak Lipowy Dwór
 
2000,00 zł
Szkolna Rada Rodziców Szkoły w Kraszkowicach
 
500,00 zł
Pokoje King Adam Jarząb
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Tomasz Marczak
Mam nadzieję że szybko uda się odbudować dom życzę wytrwałości i zachęcam innych do przyłączenia się każda Cegiełka jest ważna. Pozdrawiam serdecznie.
Wiktoria Stasińczuk
Trzymaj się Ciocia ❤❤
Emilia Stasińczuk
Cała rodzina jest z tobą wyrazy współczucia.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
14 703,00 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciło już 150 osób
Udostępniło już 111 osób
Sylwia Graczyk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo