Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Kramarzynach

Zwracamy się z prośbą o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru domu jednorodzinnego, który miał miejsce w dniu 10 stycznia 2024 r. w godzinach porannych w miejscowości Kramarzyny. Chociaż w wyniku zaprószenia ognia nikomu nic się nie stało, straty są ogromne. Wstępnie ocenione zostały one na 250 tysięcy złotych. Spaleniu uległo poddasze, pokrycie dachowe oraz wyposażenie budynku. 

Wpłaty
Izabela Kierel
 
60,00 zł
Katarzyna Zmuda Trzebiatowska
 
300,00 zł
Tomasz Teclaf
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Michał Staszków
 
1000,00 zł
J&R
 
800,00 zł
Anna i Tadeusz Stoltman
 
600,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
ETS
wspieramy i serdecznie pozdrawiamy
Sławomir
otaczam Was modlitwą
Ewelina Główczewska ♥️
Pani Mariolu, trzymam kciuki ♥️😍.
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
28 675,00 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 241 osób
Udostępniły już 153 osoby
Zespół Szkół w Tuchomiu
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo