Danuta Wardeńska-Bednarz szuka wsparcia wśród ludzi dobrej woli

Zdjęcie osoby potrzbującej

Drodzy Państwo,

Nazywam się Danuta Wardeńska-Bednarz. Jestem kobietą, która samotnie wychowywała dzieci, ponieważ mój mąż był alkoholikiem. Kiedy jedenaście lat temu urodził się mój syn Sebastian chory na zespół Downa musiałam zupełnie zrezygnować z pracy, aby się nim zająć. Sebastian zmagał się też z wadą serca.

18 marca 2022 roku u Sebastiana zdiagnozowano ostre wirusowe zapalenie płuc. Sebastian nigdy nie chorował poważnie, co rok wykonywaliśmy badania kardiologiczne w poradni.

24 marca mój syn nagle zaczął charczeć, nie mógł odkaszlnąć. W pewnym momencie zaczął sinieć. Jego bracia robili mu masaż serca, a siostra usta-usta. Następnie przyjechało pogotowie. Jego reanimacja trwała prawie dwie godziny. Niestety Sebastian zmarł.

Za jego życia ledwo wiązaliśmy koniec z końcem, oszczędności nie posiadaliśmy żadnych. Wszystkie pieniądze jakie miałam wydawałam na leczenie syna. Sebastian przechodził przez bardzo kosztowne rehabilitacje. Na opłaty związane z mieszkaniem często nie wystarczyło, przez co teraz mam zadłużenia. Nie mogę iść do pracy ze względu na moje choroby. Mam bardzo chory kręgosłup. Nadciśnienie tętnicze, guzy i nadżerkę na żołądku oraz dwunastnicy. Żadne z moich dzieci nie może mi pomóc, ponieważ ich na to nie stać. Córka, która wyszła za mąż ma pięcioro małych dzieci na utrzymaniu. Reszta dzieci mieszka ze mną i rownież mają problemy ze zdrowiem.

Zostałam zmuszona przez los do utworzenia zbiórki. Bardzo mocno wierzę w to, że znajdą się osoby, które będą mogły mi pomoć. Aktualnie nie mamy środków do życia, na leczenie ani spłatę długów. Bardzo prosimy o pomoc finansową.

Poniżej podaję link do reportażu mojej sprawy medycznej wykonanego przez program Interwencja Telewizji Polsat.

https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2022-05-04/po-smierci-syna-nie-dostala-zasilku-pogrzebowego/

Kinga Suchoń 200,00 zł
około 10 dni temu
Anonimowy Darczyńca 50,00 zł
około 13 dni temu
Anonimowy Darczyńca 20,00 zł
około 17 dni temu
Anonimowy Darczyńca 100,00 zł
około 18 dni temu
3%
345,95 z 15 000,00 zł
Brakuje jeszcze 14 654,05
Wspomóż
Wspomogły już 4 osoby
Liczba udostępnień: 8
Danuta Wardeńska-Bednarz
Organizator zbiórki