Zdjęcie osoby potrzbującej

Danuta Wardeńska-Bednarz szuka wsparcia wśród ludzi dobrej woli

Drodzy Państwo,

Nazywam się Danuta Wardeńska-Bednarz. Jestem kobietą, która samotnie wychowywała dzieci, ponieważ mój mąż był alkoholikiem. Kiedy jedenaście lat temu urodził się mój syn Sebastian chory na zespół Downa musiałam zupełnie zrezygnować z pracy, aby się nim zająć. Sebastian zmagał się też z wadą serca.

18 marca 2022 roku u Sebastiana zdiagnozowano ostre wirusowe zapalenie płuc. Sebastian nigdy nie chorował poważnie, co rok wykonywaliśmy badania kardiologiczne w poradni.

24 marca mój syn nagle zaczął charczeć, nie mógł odkaszlnąć. W pewnym momencie zaczął sinieć. Jego bracia robili mu masaż serca, a siostra usta-usta. Następnie przyjechało pogotowie. Jego reanimacja trwała prawie dwie godziny. Niestety Sebastian zmarł.

Za jego życia ledwo wiązaliśmy koniec z końcem, oszczędności nie posiadaliśmy żadnych. Wszystkie pieniądze jakie miałam wydawałam na leczenie syna. Sebastian przechodził przez bardzo kosztowne rehabilitacje. Na opłaty związane z mieszkaniem często nie wystarczyło, przez co teraz mam zadłużenia. Nie mogę iść do pracy ze względu na moje choroby. Mam bardzo chory kręgosłup. Nadciśnienie tętnicze, guzy i nadżerkę na żołądku oraz dwunastnicy. Żadne z moich dzieci nie może mi pomóc, ponieważ ich na to nie stać. Córka, która wyszła za mąż ma pięcioro małych dzieci na utrzymaniu. Reszta dzieci mieszka ze mną i rownież mają problemy ze zdrowiem.

Zostałam zmuszona przez los do utworzenia zbiórki. Bardzo mocno wierzę w to, że znajdą się osoby, które będą mogły mi pomoć. Aktualnie nie mamy środków do życia, na leczenie ani spłatę długów. Bardzo prosimy o pomoc finansową.

Poniżej podaję link do reportażu mojej sprawy medycznej wykonanego przez program Interwencja Telewizji Polsat.

https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2022-05-04/po-smierci-syna-nie-dostala-zasilku-pogrzebowego/

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 10 miesięcy temu
1,00 zł
Kinga Suchoń
około 1 rok temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Kinga Suchoń
około 1 rok temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
346,95 zł z 15 000,00 zł
Wpłaciło już 5 osób
Udostępniło już 16 osób
Danuta Wardeńska-Bednarz
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz