Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Kryrach

W niedzielę 23 kwietnia 2023 roku życie naszej rodziny obróciło się o 180 stopni. W tym dniu w naszym domu doszło do pożaru, który zburzył nasz spokój i bezpieczeństwo.

Wybuch ognia spowodował ogromne zniszczenia w budynku. Abyśmy mogli prowadzić w naszym domu godny byt koniecznością będzie częściowe położenie nowego pokrycia dachowego oraz kapitalny remont.

Sytuacja jest dla nas bardzo trudna, ale wraz z moją żoną Ewą staramy się być silni. Naszym celem jest jak najszybsza naprawa szkód wyrządzonych przez żywioł. Całym sercem pragniemy przywrócić naszym córkom Aleksandrze i Natalii ich codzienność. Marzymy o powrocie do domu, który jest naszym miejscem na ziemi. Niestety to będzie wiązało się ogromnymi kosztami.

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i wyjść z prośbą o wparcie do osób obdarowanych dobrym sercem. Każda pomoc w ogromnym stopniu ułatwi naszej rodzinie wzmagania z jakim przyszło nam się zmierzyć. Za okazaną nam życzliwość dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Zbyszek
 
100,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Łukasz
 
5,00 zł
Zobacz więcej
Danka i Michał
 
600,00 zł
Bogdan Nycz
 
500,00 zł
Tomasz Hrycyna
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Bogdan Nycz
Od ekipy BOMARu
Urszula Stelmach
Powodzenia
P.S.
Trzym się chopie - śląski dzielnicowy
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
21 631,93 zł z 80 000,00 zł
Wpłaciło już 277 osób
Udostępniło już 135 osób
Tomasz Gołek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo