Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Kleszczewie Kościerskim

Nazywam się Renata Piechowska i wraz z moim mężem Franciszkiem oraz synem Damianem wychodzimy z prośbą do osób obdarowanych dobrym sercem o podanie nam pomocnej dłoni w tym trudnym czasie jakim jest dla nas odebranie nam przez ogień naszego domu.

Do pożaru doszło 27 października 2022 roku. W tym właśnie nieszczęsnym dniu ogień strawił nasz dom w znacznym stopniu. Mimo, że walkę z żywiołem toczyło, aż dziesieć zastępów straży pożarnej, to spokój i bezpieczeństwo naszej rodziny zostało nam odebrane. 

Jest nam ciężko, ale staramy się być silni i doceniać fakt, że nikomu z nas nie stała się żadna krzywda fizyczna. Teraz naszym największym pragnieniem jest jak najszybciej odbudować nasze miejsce na ziemi i wrócić do życia jakieś prowadziliśmy sprzed tego tragicznego zdarzenia. Niestety dla nas samych będzie to ogromnie trudnym wyznaniem, dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z wiarą, że znajdą się osoby, które zechcą nas wesprzeć. W tak trudnej sytuacji będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, nawet tą najmniejszą. Już teraz z całego serca dziękujemy za wszystko!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
JD
 
100,00 zł
Elwira Anna Pieczonka
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Marek Gnutek
 
2000,00 zł
Ryszard Pietrzak
 
500,00 zł
Alicja Zabłocka
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Ryszard Pietrzak
WSPOLCZUJE WAM , KOCHANI .
Adam Toczek
Życzę wam wszystkiego dobrego Adam z mamą Maria Toczek🙂
Janina Trepczyk
Wiara czyni cuda
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
14 443,62 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 177 osób
Udostępniły już 334 osoby
Renata Piechowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo