Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Kiczorach

Moją rodzinę w dniu 13 lipca 2022 roku los potraktował srogo. W naszym rodzinnym domu doszło do pożaru.

Wybuch ognia zakłócił spokój mi i moim dzieciom oraz wnukom. Ogień zaczął trawić nasz dom u dołu budynku i pod fasadą przedostał się aż do poddasza. Wyrządzając przy tym ogromne straty. Mimo dużego stresu jaki przeżyliśmy, staramy się cieszyć z tego co najważniejsze i dziękujemy za to każdego dnia. To, że nasza rodzina jest cała i zdrowa wynagradza szkody materialne. Wierzymy jeszcze w dobro i zrobimy wszystko co w naszych siłach, by czym prędzej dzień, w którym wybuch pożar pozostał już tylko złym wspomnieniem. Żeby osiągnąć ten cel konieczny będzie spory remont naszego ukochanego domu. Dlatego wychodzimy do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Jest to bardzo potrzebne naszej rodzinie, która pragnie wrócić do bezpiecznego życia jakie miała sprzed wybuchu pożaru. Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc już teraz!

Amelia Wojtusiak wraz z rodziną 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Michał R
około 28 dni temu
150,00 zł
Sylwia
około 28 dni temu
1000,00 zł
Piotr Solawa
około 28 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Sylwia
około 28 dni temu
1000,00 zł
Michał R
około 28 dni temu
150,00 zł
Piotr Solawa
około 28 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Piotr Solawa
23.07.2022
.
Z W
22.07.2022
Każda cegiełka się liczy ♥️
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1 824,69 zł z 60 000,00 zł
Wpłaciło już 20 osób
Udostępniło już 45 osób
Aniela Wojtusiak
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz