Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Kiączynie. Prosimy o pomoc w odbudowie

Ogień pojawił się niespodziewanie. W błyskawicznym tempie objął całą kuchnię, w której nie ocalał nawet widelec. Wszystko działo się tak szybko. Nie mieliśmy odłożonych środków, które teraz mogłyby nam pomóc w jej odbudowie. Udało się nam jedynie wstawić okno, jednak jest to kropla w morzu naszych potrzeb. Kuchnia spłonęła całkowicie. Jest istnym pogorzeliskiem, w którym nie ocalała nawet instalacja. Spłonęło całe wyposażenie, lodówka i meble. Niektóre z kuchennych sprzętów stopiły się niemal w całości. Pożar, a właściwe towarzyszący mu czarny i gęsty dym osmolił pozostałe pomieszczenia na parterze naszego domu. Warstwa osmolenia jest tak duża, że ściany będzie trzeba skrobać, by następnie nałożyć gładź szpachlową i w końcu je pomalować. To co znajdowało się w pozostałych pomieszczeniach zostało pokryte grubą warstwą czarnego osmolenia i sadzy w stopniu uniemożliwiającym przywrócenie pierwotnego stanu tych rzeczy. Najbardziej ucierpiały meble. Niektóre z nich zostały nadpalone, ale większość jest intensywnie osmolona. Niestety nie nadają się do ponownego użytku. Tak bardzo jest nam przykro. Straciliśmy wszystko to co było tworzone latami. Nie jesteśmy w stanie w iść do banku, by wypłacić potrzebne środki, bo zwyczajnie ich nie posiadamy. Jesteśmy skromnym małżeństwem, któremu w życiu nie udało się odłożyć takiej sumy środków, która teraz pozwoliłaby nam naprawić szkody wyrządzone ogniem. Możemy liczyć tylko na dobre serca osób, które zechcą nas wspomóc. Wierzymy, że uda się. Będziemy niezmiernie wdzięczni ludziom dobrej woli. Karma nigdy nie gubi adresu. Wierzymy, że Waszą dobroć wynagrodzi Wam los. Jak mówią, dobro wraca, tak więc niech do Was powróci i tym razem. Dziękujemy za Wasze dobre serce i okazaną nam pomoc.

Danuta i Bogdan Baranowicz 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 3 miesiące temu
1,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 3 miesiące temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 4 miesiące temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 7 miesięcy temu
500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 4 miesiące temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 6 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
01.02.2022
Niech Was Bóg Błogosławi i da Wam siłę !
Anonimowy Darczyńca
26.01.2022
Będzie dobrze, musi być!
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
6 875,16 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciły już 142 osoby
Udostępniło już 8 osób
Bogdan Baranowicz
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz