Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar Jodłówka. Ruszyła zbiórka na odbudowę naszego domu

Wybiegliśmy przerażeni. Dom płonął na naszych oczach. Pożar wybuchł niespodziewanie, rozprzestrzeniając się w błyskawicznym tempie na górnej kondygnacji naszego domu.

Wszystkie rzeczy, które znajdowały się w pomieszczeniach objętych pożarem uległy całkowitemu zniszczeniu. Znaczna część naszego domu wymaga gruntownej odbudowy, która przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. W związku z tym zostaliśmy zmuszeni przez los do uruchomienia niniejszej zbiórki.

Wierzymy, że z pomocą ludzi dobrej woli, uda się odbudować nasz rodzinny dom. Pragniemy szybkiego powrotu. Jedynie, dzięki Waszej pomocy może stać się to możliwe. Każda wpłata przybliży nas do upragnionego celu, którym jest odbudowa domu. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Paulina Kuta

Patrycja Zięcik 

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Yaro
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
Niech Pan obdarzy was miłością i błogosławieństwem. Będziemy się modlić za was kochani
Stanisław Trzpit
Ludzie mają ♥️, jest to piękna cecha człowieczeństwa.
Anonimowy Darczyńca
Sąsiedzki Jasień pomaga!
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
22 972,77 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciły już 374 osoby
Udostępniło już 38 osób
Patrycja Zięcik
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo