Zdjęcie osoby potrzbującej

Sośnicowice remont po pożarze

Postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, ponieważ 3 września 2023 roku straciliśmy dach nad głową. Wybuch pożaru spowodował ogromne straty. Jesteśmy rodziną z trójką dzieci i bardzo chcemy wrócić do swojego miejsca na ziemi. Dom był ubezpieczony, jednak nie wiemy, kiedy będziemy mogli skorzystać z tych środków i w jakiej będą wysokości. Każda wpłata zostanie przeznaczona na odbudowę dachu i generalny remont wszystkich pomieszczeń w domu oraz na zakup potrzebnych sprzętów. Z serca dziękujemy za wsparcie!
Jagoda i Radosław Wolińscy z córkami

Wpłaty
Beata Jesionek
 
150,00 zł
Justyna
 
300,00 zł
Paulina Pepłowska
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Parafia Rzymskokatolicka św. Bartłomieja w Smolnicy
 
5200,00 zł
Asia i Marek
 
1000,00 zł
Marek M.
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Dagmara Kędziora
www
Kasia
<3
Donata L.
Trzymajcie się <3
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
87 807,06 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 837 osób
Udostępniło już 327 osób
Radosław Woliński
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo